Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem megy az, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem megy az, ami sokaknak alap dolog?

Figyelt kérdés

Rengeteget szenvedtem, szívtam kapcsolatok, szerelem terén, ami bennem volt, amit adtam, sose kaptam vissza.

Túltettem magam a dolgaimon, és szórakozni, élni akartam, lett néhány egyalkalmas kapcsolat.

És most itt vagyok, sírógörcs, láz kíséretében, hogy nekem ez nem megy.

Nem elég, hiába hittem...

Hiányzik az érzés, a törődés a másikkal, de félek, hogy nekem ebben már sose lehet részem.

Mások hogy csinálják?

Én miért nem tudom ilyen könnyen venni a dolgokat, az életet?



2013. jan. 24. 23:04
1 2
 1/16 Pretty Ballerina ***** válasza:
Állj talpra és ne nyafogj. Ha hagyod, hogy legyőzzenek, le is fognak.
2013. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Minden a rendelkezésedre áll a boldogsághoz, csak ki kell rakni a puzzle-t
2013. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés lényege...
2013. jan. 24. 23:07
 4/16 anonim ***** válasza:
A kérdésedre nincs kielégítő válasz. A megoldás nem kívül van. De várhatsz nyugodtan a nagy válaszra.
2013. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Félreérthető voltam így visszaolvasva.

Ha a fejemmel gondolkodom, nem akarok érzelmeket.

Csak belül meg hiányzik.

Hogy lehetne ezt kikapcsolni? Hogy én is csak szexeljek, mint mások, akik csak erre mennek, és ne érezzek késztetést többre?

2013. jan. 24. 23:11
 6/16 anonim ***** válasza:

énis sokat szívtam. nekem se megy.

tudod mit? Sz@rj bele egy cifrát! nem ér annyit hogy sírógörcsöd legyen meg lázad pár szerencsétlen nyomorék miatt akik nem látják hogy milyen értékes és szép a lelked mert csak a külső, a tárgyak, bizonyos testrészek homályosítják el a tudatukat...

TE ennél többet érsz, magasan felettük állsz!

ne másokkal foglalkozz, építsd fel saját magad boldogságát.

hogy egyedül, "önmagaddal" boldog legyél.

menj a természetbe, szívd be a fák illatát, fényképezz, élvezd hogy süt a nap, hogy a lepkék csak neked szállnak, bármi XD

legyél senkitől se függő, végtelenül szabad és majd találsz egyszer valakit aki többet fog belőled látni mint egy arc, egy test, egy halom ruha.

vedd könnyen az életet... mégpedig úgy hogy tartsd szem előtt hogy az emberek bántó viselkedése nem neked szól.

csak a saját nyomruk munkál bennük.

2013. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pont annyit adj, amennyit kapsz. Ha a figyelmedet, érzéseid nem viszonozzàk, hàt vegyél vissza belőle. Ritkàn működik egy kapcsolat ha az egyik fél érzelmileg alàrendelt.
2013. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De el sem juthatok odáig egyáltalán...

És mindig csak azok akartak szeretni, akiket a hátam közepére nem kívántam.

Akikért megtettem volna bármit, azok csak használtak...

2013. jan. 24. 23:24
 9/16 anonim ***** válasza:

Kikapcsolni nem lehet, csak figyelmet elterelni. Nekem a munkám adta ezt meg. Neked lehet, hogy valamilyen hobbi fogja. Hajrá :)

22F

2013. jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ne picsogj! A sült galamb nem fog a szádba repülni. A bizakodás semmire nem jogosít fel téged!


Gondold újra h te mit rontottál el és hogy hogy működik az emberismereted

2013. jan. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!