Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik folyamatosan...

Miért nem működik folyamatosan a wifi a telefonon? Többi lent

Figyelt kérdés

Automata csatornaválasztón van a wifi. Néhány napig rendesen működik a telefonon, és utána azt írja ki, hogy a hálózat "nincs a tartományban". Bemegyek a wifis beállításokba, nem állítok át semmit, csak rányomok a csatornáknál az automatára (addig is azon volt), és megint jó a wifi.

Hogy állítsam be, hogy folyamatosan működjön?



2013. márc. 18. 21:08
 1/8 anonim válasza:
nekem is volt ijen és kb 3x cserélltük ki a wifi -t és a végén kiderült h csak hátul a kábelek összeértek és emiatt zavarták egymást! én sem hittem el hogy ez lehetséges de nekem ez volt a porobléma! ha ez sem akkor szerintem a telód rossz..:/
2013. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tamasoft ***** válasza:
Az oprendszer újraindításának az igényét mutatja ez a jelenség, hogy eldobja a netet. 1-2 naponta érdemes újraindítani az androidot, főleg ha nem prémium kategóriás a teló. Tényleg; milyen telcsiről van szó? (99,99%, hogy nem érintkezési hiba)
2013. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Samsung Galaxy 3

2013. ápr. 6. 20:47
 4/8 tamasoft ***** válasza:
Az nagyon jó készülék! Néha indítsd újra, meg a routert is..
2013. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem Samsung Galaxy S 3, hanem sima Galaxy 3 :) nem olyan jó telefon, még android 2.1-es oprendszer van benne.

És az oprendszert hogy kell újraindítani? Kapcsoljam ki a telefont és utána újra be?

2013. ápr. 6. 21:33
 6/8 tamasoft ***** válasza:
Bizonyám! De ettől kicsit lefagytam én is... szóval az újraindítás kell, ha nem is naponta, de 3 naponta illik.
2013. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A telefont ki szoktam kapcsolni 2-3 naponta rövidebb időszakokra, és utána megint bekapcsolom, ez akkor ugyanaz mint az újraindítás, ugye? :)
2013. ápr. 6. 22:02
 8/8 tamasoft ***** válasza:
Igen ugyanaz.
2013. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!