Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a freemailból...

Robi987 kérdése:

Hogyan tudom a freemailból eltüntetni a jobb oldali reklámot? Feltettem az Adblock Plus-t, ez eltüntette a reklám tartalmát, viszont fehér lett ott a kép. A párom nagyítóval használja és evégett nem látja az üzenetei jobb részét.

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 06:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Az AdblockPlus-hoz (Firefox) letölthető egy Element hiding helper nevű kiegészítő(-kiegészítő), amivel az oldalak elemeit lehet eltüntetni.

[link]


Míg az AdP kiszedi a reklámot, lehet otthagyja azt a dobozt ami tartalmazza a hirdetést. A kiegészítővel kijelölhető a doboz és ki is lehet "törölni" az oldalból, hogy az többet ne jelenjen meg.


A kiegészítső az ADP menüjéből érhető el: "Elrejtendő elem kiválasztása", majd az egérrel az elemre kattintva eltüntethető. Ha be van kapcsolva a felugró ablakban az Előnézet funkció, akkor még az elfogadás előtt megmutatja a kiegészítő hogy az oldal hogy fog kinézni az eltávolítás után. Ha esetleg rossz elem lett kiválasztva vagy hasznos területet is magába foglal, akkor még azelőtt vissza lehet vonni az eltávolítást hogy az végre lett volna hajtva.

Valamennyi jártasságot igényel a használata, de gyorsan ki lehet tapasztalni hogyan működik. Ha el lett mégis fogadva a rossz művelet, akkor az ADP menüjéből a "Blokkolható objektumok megjelenítése" menüpontot megnyitva az oldal alján felsorolja a program mit tiltottál le, és ott visszavonható.

2013. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A szöveg is eltűnt szerencsére.

Én chrom-ot használok, de találtam hozzá is azon a néven.

A "képes" hirdetéseknek most sem látni a jobb oldalát pl:apród (üenete)

Lehetséges hogy a nagyító végett van?

2013. márc. 22. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!