Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Online webáruházat szeretnék!...

Online webáruházat szeretnék! Nehéz felfuttatni a mai konkurencia viszonyok között?

Figyelt kérdés
Ruházati boltot szeretnék, fitalaos szexis ruhákat árulnék!
2013. márc. 24. 10:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Paypel-el lehet fizetni csak! Az elég megbízható, vevő védelem és eladó védelem!


Ebay.hu-val nem foglalkozom!

Vaterával pedig végképp nem, az egy vicces oldal számomra! Másoknak lehet, hogy komoly, szerintem lemaradt, úgy 2006-ban! A másik meg, hogy olyan céggel nem működöm közre, akik egyoldalúak és csak a saját érdekeiket nézik, valamint átvernek, illetve nem csinálnak semmit azon kívül, hogy online piac lehetőséget nyújtanak! De akár mi van, oldjátok meg.. Hamarabb rendelek én legalább is egy weboldalról, mint a vateráról!


Persze, hogy normálisan megcsinálom a könyvelést! De már gondolkozom, hogy teljes mértékben rábízom egy könyvelőre, mert nincs rá időm, de egyenlőre még van.. Még eléggé kezdő stádiumban vagyok!


Minden egyes ruhához méret táblázat van pontosan, nem általános, hanem lemérve pontosan minden ruha külön külön! És ezért van az ingyenes visszaküldési lehetőség is, hogy fel tudja próbálni, ha nem tetszik, akármi, akkor visszaküldhető amit fizetek, illetve a teljes összeg visszautalásra kerül!


Hát arra nem tudok megoldást, hogy bizalmuk legyen az embereknek arra nézve, hogy nem adom ki az adatait! Egyébként véleményem szerint ezzel csak a magyarok foglalkoznak ennyire! Valami megoldás?


De inkább nem az adat kiadás a lényeg, hanem az, hogy legyen bizalmuk vásárolni egyáltalán az embereknek! Ami alapból van egy kis mértékben, mert 2-3ezer forintot 1óra alatt megkeresik az emberek, legalább is ott ahol a "cél közönségem" van!


Megírhatom privátban a weboldal címet, de kérlek ne élj ezzel vissza, mármint gúnyos megjegyzések nem érdekelnek, ahogy azt sokan szokták (gondolok arra, hogy semmi értelmeset nem tudnak írni, csak annyit, hogy sz.r! :)

Bár eddig eléggé értelmeseket írtál! :) Tehát tőled ezt nem is gondolnám! :)


Építő kritikát viszont szívesen fogadok!

2013. ápr. 17. 16:20
 12/18 A kérdező kommentje:
Portálokat konkrétan a 0-ról is csinálsz? Illetve az nem baj, ha alapnak van egy sablon! De a lényeg, hogy nem csak az oldalon lévő programokat stb.-t fejlesztesz, hanem csinálsz is oldalakat esetleg!? :))
2013. ápr. 17. 16:23
 13/18 Pj0tr ***** válasza:

Nulláról is és fejlesztés/karbantartás is van. De ezek nem publikus oldalak. Csak céges hálózaton elérhetőek, ezért pl seo-zni nem kell. A biztonságosság sem kérdés, hiszen az azonosítást maga a hálózat nyújtja nekem. És általában a bonyolult üzleti logika a lényeg. Pl egy közbeszerzési eljárás lefolytatása.

Tehát maga az oldal a program, hogy úgy mondjam. Úgy is el lehet képzelni, hogy tulajdonképpen egy alkalmazás, csak nem kell telepíteni a kliens gépekre, mert mindig egy helyi szerverről tölti be a megfelelő képernyőt (kvázi weboldalt)

Én sem vaterázok, inkább olyanra gondoltam, mint ipon vagy amazon.

A legfontosabb számomra, hogy mindent adatot lássak a céggel kapcsolatban, hogy ne legyen az, hogy valami kap oldalról van szó. Ha valami új helyen vagyok, akkor eldobható email címmel regelek be vagy vagy olyannal, amit úgysem nézegetek, csak az aktivációs link miatt és hogy ne szűnjön meg.

Ami még nagyon fontos egy webshop esetén számomra, hogy igényes legyen! Ne valami ingyenes szerveren fusson tele reklámokkal és ne azt sugallja, hogy valaki masszív fél nap alatt összetákolt valamit.

Várom az oldal címét. Azt nem ígérhetem, hogy tetszeni fog :) Kritikus fajta vagyok egyébként.


Ha viszont komolyan gondolod ezt a webshopot, akkor ehhez - mint minden más vállalkozáshoz - tőke kell. Vannak rendes webshop motorok, amik bizony fizetősek, de van hozzájuk segítség. Vannak magyarok is. Tehát nem kell feltalálni a spanyol viaszt és az elejétől lefejleszteni egy teljes webshopot.

2013. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem is kell, hogy tetszen! Egyszerű weboldal, semmi extra!
2013. ápr. 17. 20:18
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hogy tetszik-e vagy sem, máson van a hangsúly! 50 millió embernek nem is lehet 50 millió weboldalt készíteni! :))
2013. ápr. 17. 20:20
 16/18 A kérdező kommentje:

Az árakat se nézd, mert ezek adwords-ös árak!


Még el kell, hogy döntsem, használom e a szolgáltatást vagy sem, ennek tudatában viszem le vagy sem az árakat 30-40%-al!


Egyébként az oldal átalakuláson esett át picit, ezért ideiglenesen hátrébb került, illetve még újra nem indexelte be a google a képeket például!

2013. ápr. 17. 20:25
 17/18 A kérdező kommentje:

Amazon már sok lenne nekem, akkor már 3 oldalon kellene raktárkezelnem a dolgokat! És az amazon nem alkalmas adatbázis összekapcsolásra sem, tudtommal! Illetve, ha lehet akkor a legjobbat választom, és az amazon a második helyen áll, jelenleg!


Egyébként mivel ruháról van szó, ezért a képekre gyúrtam rá, hogy jó helyen legyen, illetve a képekre is, mivel ruha esetében a felhasználók 80%-a kép alapján keres!


Ha tesztelnéd, akkor a gugli uk van elsődlegesre beállítva! A magyar gugli rosszabb találatot fog dobni, mivel célország uk!

2013. ápr. 17. 20:35
 18/18 Pj0tr ***** válasza:
Nekem tetszik az oldal. De akkor most nem értem. tulajdonképpen most anglia vagy magyarország a cél?
2013. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!