Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tilt le állandóan a...

Miért tilt le állandóan a facebook?

Figyelt kérdés
sziasztok az a nagy problémám,hogy engem mindig letilt a facebook ha ismerősöket jelölök pedig nem is szoktam olyanokat bejelölni akiket nem is ismerek. Most is le voltam tiltva 14 napig tegnap este járt le a tiltásom és este már meg is jelöltem 2 embert erre ma reggel amikor beléptem egyből avval fogadtak,hogy 30 napra ismét le vagyok tiltva. Hát ezt én már komolyan mondom nem értem miért csinálja ezt a facebook szerintem ez tiszta hülyeség. Hova lehetne írni? hogy ez másképp legyen vagy nem lehet ez ellen tenni semmit?
2013. márc. 24. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem is túlzás, ugyanis ha valaki nem ismer, nem jelöl vissza...ennyi, sőt még letiltani is letudják, hogy a jövőben be tudd jelölni. ezek után nem látom értelmét ennek, hogy még meg is büntessenek. ez nyilván nem csak azokra igaz, akik valóban ismerősöket gyűjtenek, hanem akár arra is, aki bejelöl havonta 2-3 embert, viszont ő inkább nem igazol vissza...szerintem az ismerkedés bizonyos ideig nem tiltott dolog...na de mind1, lényeg, hogy mivel van 1 milliárd felhasználó, és abból te írnál nekik, hogy ez nem jó, az nem jelentene semmit...nyilván ha egy 4-500ezer ember összefogna, esetleg változna, de így tehetetlen vagy. engem nem is az ismerősnek jelölés az ami zavar..hanem az egyéb tiltások...nekem is megvan most idén már a 3. 30 napos tiltásom is...bejelöltem 5 embert kb...ebből biztos 1 ember volt olyan jófej, hogy ahelyett hogy rámírt volna, hogy miért szeretném bejelölni...inkább elutasította...emiatt olyanokkal sem tudok beszélgetni, aki viszont nem ismerősöm(mert van 1-2 olyan ember, akivel néha-néha beszélek, de nem ismerősöm..). Sok olyan dologra koncentrálnak, ami már-már annyira felesleges, ahelyett, hogy azt néznék, hogy mikor és hol vannak meghibásodások...és hát ezt a felhasználók nagy többsége eltűri...
2013. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is így vagyok vele. Úgy meg tudnám ba**ni a szájukat :-(
2013. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!