Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen bővítményt, segédprogra...

Milyen bővítményt, segédprogramot töltsek le ahhoz, hogy tudjam nézni az alábbi online adásokat?

Figyelt kérdés

Ezen a weboldalon szeretnék online adásokat nézni nyelvtanulás céljából: [link]


A következő a problémám:

Nem indulnak el az online adások, és ki van írva, hogy

"Az oldal teljes tartalmának megjelenítéséhez további bővítmények szükségesek: Windows Media Player 11 "


Elkezdtem föltelepíteni a Windows Media Player 11-et, de telepítés közben meg jött az üzenet, hogy a gépemen már fent van az ennél újabb verzió, és régebbi verzióra nem lehetséges a frissítés...


Más: van még egy TV csatorna [link] aminek szintén jó lenne nézni az online élő adását, mert számomra érdekes műsorokat ad (nyelvtanulás szempontjából érdekes). Néha, nagy ritkán el is tudom indítani az online adást, megy kb.fél órát, aztán megszakad, és kiír valami ilyesmit több nyelven a képernyőn, hogy "Sajnáljuk, de az ön körzetében nem hozzáférhető bla-bla-bla". Mitől függ az, hogy tudom-e fogni az adást, vagy sem? Függhet-e attól, hogy éppen hol jár a műhold, milyen az időjárás, stb...? Vagy az IP címeket szűrik?

Létezik valami segédprogram, ami kiküszöbölné ezt a problémát?


Köszönöm szépen, ha segít valaki!


2013. márc. 25. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:

A második kérdéshez nem tudok mit hozzáfűzni...

Elsőnél a microsoft oldaláról szedted le a wmp11-et? Mert elméletileg ha onnan leszeded a legfrissebb verziót, akkor fel kellene hogy tegye a gépedre. Akkor nem írja ki, hogy ettől frissebb van fent a gépen. Nekem legalábbis akkor nem írta. Csak ha más oldalról szedtem le egy wmp11-et.

2013. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ! Most pont közbejött egy kis munka, de kicsit később megpróbálom a Windows oldaláról. Eszembe sem jutott, hogy ez probléma lehet. Valóban nem onnan próbáltam letölteni, hanem az Origo szoftverbázisról, ugyanis az jött fel elsőnek.
2013. márc. 25. 13:40
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem egy teljesen átlagos laptopom van,

de mind a két linkedet simán lejátsza,

2013. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen. Remélem sikerülni fog. :)

(nekem bejött a tv műsor az on-tv.ru oldalon)

2013. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia, 2. válaszoló!

Köszi!


Nekem is elég jó laptopom van, egy éves, és korszerű, nem a legolcsóbb laptop volt.

Az op. rendszer meg Windows 7. Ennek lehet köze a dologhoz? Ja és T-online internetem van.


Szerintem valami segédprogram problémám lehet, bár egyéb videókat gond nélkül lejátszottam eddig.


Sajnos teljesen hülye vagyok a témához, nem tudom, mire gondoljak.

2013. márc. 25. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdés első részéhez: Windows Media Player Plugin

Ezt írd a keresőbe, és írd utánna a böngésződ fajtáját.

Ez pl. a Firefox: [link]

Letöltöd telepíted, és jó lesz.


A második kérdéshez: az online sugárzott tv csatornák jelentős része ilyen. Vagyis nem lehetünk benne 100% ig biztosak, hogya műsor folyamatos lesz.

2013. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

se a t online,se a win7 nem lehet abban hibás ha dadog a lejátszás,

szerintem a te böngésződnél lesz a bibi,

2013. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ,

mindjárt kipróbálom azt a Windows Media Player Plugint, külön köszönet a részletes leírásért!

2013. márc. 26. 08:36
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem is Firefox böngészőm, úgyhogy pont jó a link, amit küldtél, Kispofa75.
2013. márc. 26. 08:38
 10/10 A kérdező kommentje:
Működik! :-) Mindenkinek köszönöm!
2013. márc. 26. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!