Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lan (vpn) Kapcsolati problémám...

SuperUrzu7 kérdése:

Lan (vpn) Kapcsolati problémám van nevezetesen, hogy nem működik rendesen. Sok mindent próbáltam már, de eddig semmi. Van valakinek egy épkézláb ötlete?

Figyelt kérdés

A kérdéses rendszer/és modulok:

-Egy win8 pro

-Egy TLR 402 M V5-ös Router

-Egy Realtek PCIe GBE sorozatú hálózati vezérlő 2011-es szoftver frissítéssel

-Egy Nod32 (Talán tényező)

-Egy Hamachi (Ezen nem sikerült)

-Egy Tunngle (Hát ezen sem)


A jelenség egyszerű. A windows ugyan észleli a hálózati problémát, de megoldást rá azt nem talál. A hamachi olyan szinten működik, hogy megtaláljuk egymást, de a vpn része halott. A Tunngle 126-os kódszámú hibával még csak be sem jön. Gyakorlatilag se ki, se be azon a vpn-en. Próbáltuk sima lan kábellel is, de ott sem nagyon jött össze, bár hozzáteszem, nem volt sok időnk úgy tesztelni. Azelőtt windows xp volt rajta, azon is voltak problémák mivel ott engem senki nem látott, de legalább tudtam csatlakozni rájuk és tolhattuk neki. De a win8-on én sem látom őket.

Örülnék valami jó ötletnek, mert így ez gáz. Ha még kell valami adat csak kérdezzék(tek) meg!



2013. márc. 29. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez talán segít megoldani a gondot.

Ami befoghatja a dolgokat az a tűzfal és a router rossz beállítása.

2013. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ideáig én is eljutottam, de az oldalon felkínált segítségek egyike sem segített. Én is a routerre gyanakodtam, de az xp-n úgy ahogy, de működött. A win8-al lehet a gond nagyobbik része. A tűzfal és a vírusirtók kikapcsolása sem segít sem a telepítésben sem a működésben. De azért kösz. Esetleg egyéb ötlet?! De akkor már valami megoldási menet sem lenne rossz, csak így igazán nagy vonalakban.
2013. márc. 29. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Rendszergazdaként próbáltad már futtatni?

(Jobb gomb, futtatás rendszergazdaként.)

2013. márc. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Változatlan. :( Valaki hozzáértő akár TeamViewer-en is megnézheti ha az segít neki, mert már lassan egy éve hadakozok vele. Már aligha nem bármibe belemegyek. :(
2013. márc. 30. 08:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha még aktuális a dolog én megnézem neked. Sok mindenbe belefutottam már, valószínűleg tudok segíteni.

2013. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!