Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónapok óta nem alszom rendese...

Hónapok óta nem alszom rendesen, csak egy-két órát éjszaka, és már teljesen hulla vagyok, mit tegyek? Altató, nyugtató kilőve, már próbáltam, valami más?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, én a pánik betegségem miatt nem tudtam aludni, mivel féltem gyógyszereket bevenni, nyugtatót meg pláne, így a doki ajánlotta a nyugtató teákat, tapasztalatom szerint a Naturland-os nyugtató teák a legjobbak (gyógynövényesek) Bárhol kaphatsz nagyobb üzletekben, gyógyszertárban, az ízük nem a legjobb, de ízesítheted cukorral, mézzel, citrommal :) Remélem tudtam segíteni.
2013. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor volt ilyen, amikor felment a vérnyomáson. Nem tudtam, hogy magas, csak nem aludtam éjszaka, aztán napközben kiugrott egyszer,két hónap után szédülés jelentkezett, megmértük, pont anyukámnál voltam . Amint beállt / gyógyszerre sajnos/, nagyon jókat tudtam aludni.
2013. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zsizsik666 ***** válasza:
Melatonin pure 5 mg. Gyógynövényes, de nagyon jó, keress rá, hátha segít. Sokaknak bevált már a a környezetemben.
2013. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem vagyok se ideges, se nyugtalan.

Próbáltam már langyos tejet, orvos által felírt altatókat...semmi sem használt, én meg már kivagyok.

2013. febr. 17. 18:47
 5/5 relativ7 válasza:

Mikor lefekszel, ne gondolkodj semmin és csak a lélegzésre figyelj... mikor levegőt veszel számolj el magadban 2-ig mikor kilélegzel akkor 3-ig...

Ha csak a lélegzésre "koncentrálsz" tehát minden mást kizársz, és nem pörög az agyad, előbb utóbb megunja ezt a számolgatást és úgy dönt kikapcsol :D Remélem segít, egy próbát szerintem megér.

2013. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!