Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem küld a SocialBlade...

Miért nem küld a SocialBlade fizetést?

Figyelt kérdés
Vagy 3/4 évvel ezelőtt kötöttem meg legelőször a szerződést a SocialBlade-el. Akkor még nem volt PayPalom, így postán keresztül kaptam a pénzt. Igaz kicsit késve, de mindig megérkezett a pénz, de mikor elköltöztünk, és újra megkötöttem a szerződést a másik címre, már nem érkezett meg a pénz. Nemrég váltottam PayPalos fizetési módszerre, a szerződésben, viszont még mindig nem kapok pénzt. Miért lehet ez?

2013. ápr. 1. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzt gyűjtöttél most jelenleg össze?

mert 20000 FT után küldenek csak.

De az új szabályzat alapján már 12000 FT után is utalnak.

Paypal számládat nézted?

2013. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, hogy csak 12000Ft után utalnak. Akkor már értem. Közel vagyok már, de még nincs annyi. Kösz a választ!
2013. ápr. 3. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdező segítenél abban hogy én is partnership lehessek youtubeon?nagyon megköszönném
2013. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem már kb január óta nem fizetnek. Januárig mindig elsején a paypalomon volt a pénz. Nem hiszem, hogy azóta nem jött össze az 50 dollár, miközben minden nap kb 2-3 ezren nézik a videóimat.
2013. júl. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!