Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen böngészőt használsz és...

Milyen böngészőt használsz és miért? Melyik szerinted a legjobb? Baj ha egyszerre több böngéző is van a gépen? (esetleg lassítják egymást? )

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 03:29
1 2
 1/11 orbit-titkosnév válasza:
Google Chrome-t használok, sztem a Chrome a legjobb. Há...hogy lassítják-e egymást azt nemtudom, de nekem a Chrome jött be, mert gyors is, nem fagy le állandóan (attól függ milyen géped van, ha sz.r lehet nem megy el).
2013. ápr. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Én az Opera 11.01-es verzióját használom. Kicsi, gyors, kevés RAM-ot zabál.

Nem baj ha több böngésző van a gépeden, tapasztalataim szerint nem okoz gondot.

2013. ápr. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
google chrome és iceweasel.
2013. ápr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha még vannak tapasztalatok írjátok...
2013. ápr. 8. 07:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Chrome / chromium-browser. A felhőnek köszönhetően ugyan azt látom minden gépen, ahol használom. Emellett használok FF-et is, de csak munkára. Mivel a két böngésző felhasználási módja elszeparált, nem gond, hogy kettőt használok. Egyébként idegesítene, hogy amit az egyiket megnézek az nem kerül a másik előzményeibe és fordítva...
2013. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Golan Trevize ***** válasza:

Magáncélra: FF Nightly - mert van belőle 64 bites verzió.

Munkára: Chrome, illetve IE (mert egy halom régi webes alkalamzás csak IE-n megy rendesen...)


Szerintem nincs olyan, hogy "legjobb". Ki mit szokott meg.

És nem lassítják egymást.

2013. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lajos54 ***** válasza:
100%

Természetesen nem lassítják egymást, hiszen nagy valószínűséggel nincsenek egyszerre elindítva. Az én gépemen is fent van 5 böngésző, a leggyakrabban használtakból. De csak azért, hogy weblap szerkesztésnél meg tudjam nézni, legalább nagyjából egyformán jelenítik-e meg az adott oldalt. Sajnos mindig vannak különbségek, de tudomásul kell venni, hogy sokan használnak más böngészőt.

Egyébként az utóbbi időben jobbára a Chrome van nálam az első helyen, bár egy-két esetben másikhoz is nyúlok. pl. egy fórumon a Chrome nem akarja a beépített smiley-k használatát.

2013. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, úgy látom a chrom a befutó többnyire, én eddig internet explorert használtam de gondolkoztam a váltáson, tehát sokat segíettetek, ki fogom próbálni a chrome-ot


még ennyi lenne a kérdésem hogy milyen kiegészítőket/alkalmazásokat/bővítményeket érdemes hozzá letölteni? pl az internet IE-ben idegesít a sok reklm azt le lehet a chrome-ba tiltani eredményesen?

2013. ápr. 8. 11:18
 9/11 anonim ***** válasza:
adblock plus
2013. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 orbit-titkosnév válasza:
Az internet explorer-t szerintem ne használd (senkinek sem ajánlanám) jelzések alapján, meg én szerintem is olyan lassú, egy oldalt is alig tölt be, pedig gyors a netem.
2013. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!