Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb vírusírtó...

Melyik a legjobb vírusírtó Xp-re és melyik alatt nem akadozik a gép mert már kipróbáltam egy jópár virusírtót de a gép eléggé lelassúlt tőle szóval melyik a legjobb egyáltalán létezik legjobb? lehetőleg magyar legyen

Figyelt kérdés
Eléggé gyengusz gépem van 512 mb ram 1,70 ghz proci

#Vírusírtó XP-re
2013. ápr. 7. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy legjobb, nem létezik, de gyengébb gépre a Panda nagyon megfelel, az alább leírtak miatt:

"A Panda Cloud Antivirus vírusvédelmi szoftver új megközelítést alkalmaz a vírusvédelemben azzal, hogy a hardverigényes keresést, figyelés valamint frissítést nem teljesen a helyi számítógépen, hanem a PandaLabs szerverén végzi el. A Cloud Antivírus heurisztikus keresést, rootkit, valamint spyware-védelmi komponenseket is tartalmaz, alkalmas az esetlegesen letörölt, tévesen riasztott adatok visszaállítására. Védelmet nyújt böngészés, munka vagy játékközben."


[link]

2013. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csacsi2 ***** válasza:

Ha leírtad volna miket próbáltál akkor nem kapnál olyan választ! minden vírusírtó fogja a gépet.

A RAM tényleg nagyon kevés 1.7 ghz sem sok nekem is csak 1.8. viszont 1.5 GB ram.

Eset smart security 6 ot használom és nem tapasztalok lassulást a többihez képest. Itt csak annyit tudsz tenni hogy a védelmet csökkented és ésszel használod.


Az esetnek jó a tűzfala, így nem jön be vírus és lehet gyengíteni a valós idejü fájlrendszervédelmen védelmen mivel megelőzöd hogy kelljen.

Kiterjesztett heurisztikát is kikapcsolhatod.


Ha tudsz vegyél a gépbe legalább még 1GB RAM -ot, elviselhető az ára!

2013. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
AVG-t próbáltam Avast,Advanced Systemcare ultimate ezel le lassították panda is lassítja?
2013. ápr. 7. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
A Panda lassítja le legkevésbé, mégpedig azért, amit fent leírtam. A hardverigényes keresést, figyelés valamint frissítést nem teljesen a helyi számítógépen, hanem a PandaLabs szerverén végzi el. Tehát a te géped nagyrészt tehermentesítve van ezektől, ráadásul jól is teljesít. (Én is ezt ezt használom, mióta megjelent.)
2013. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen gepen panda cloud van.Eddig meg fogta amit kelett..en megvgyok vele elegedve es gepemet se fogja vissza...

(En kis laptopom 512 MB ram es 1.50 GHz procis)

2013. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csacsi2 ***** válasza:

Pandát az ingyenes vírusírtók közül igen jóra értékelik. Viszont tényleg kevés memoria miatt egy erős védelem fogni vogja! A beállításokon tudsz finomítani , elvenni a védelemből (pl.:kiterjesztett heurisztika).

Ha nagyon akad a gép akkor lehet az xp beállításai sem jók pl.: teljesítménybeállítások sokat levesznek abelőle, ill. egy régebben telepített oprendszernél az elszemetelődés és a merevlemez töredezése is sokat számít!

ezt olvasd át:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..


Esetleg a lemezterület felszabadítása is jól jöhet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Nem tudom milyen böngészőt használsz de a modernebb böngészőket már nagyobb teljesítményü gépekre fejlesztik.

firefox-nál érdemes a plugincontainer- t kikapcsolni mert eszi a proc-t:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

2013. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!