Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen lassú a feltöltés...

Miért ilyen lassú a feltöltés uTorrenten?

Figyelt kérdés
A probléma az volna, hogy a uTorrenten ahhoz képest, hogy 6 Mb/s-el tölt lefelé, seedelni maximum 3 Kb/s-el. Ezen kéne gyorsítani. Mindenféle configot kipróbáltam már nCore beállítástol kezdve reseteltem defaultra és mellékesen ha megy a uTorrent akkor nincs "internet" tehát minden működik: Skype, Teamviewer vagy akármilyen multiplayer csak a böngésző nem jelenít meg semmi. Ha bármilyen megoldást tudtok segítsetek.

2013. ápr. 10. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

> 6 Mb/s-el tölt lefelé, seedelni maximum 3 Kb/s-el.

nCore-ra? Az nCore torrentjeit általában sokan seedelik és kevesen leechelik. Ráadásul a seederek közül sokan seedszerverrel vannak, aminek jóval nagyobb feltöltési sávszélesség áll rendelkezésére, mint a te gépednek (így a leecherek nem hozzád kapcsolódnak, hanem a nagyobb sávszélességű, szerveres seederhez).


> ha megy a uTorrent akkor nincs "internet"

Régebben jól működött? Ha igen, akkor valószínüleg az uTorrent egy új verziójának a bugjáról van szó (az uTorrent-nek szokása a háttérben, a tudtod nélkül frissítenie magát). Ebben az esetben töröld le, telepíts fel belőle egy régebbit, és kapcsold ki az automatikus frissítést. Én a 2.2-es verziót javasolnám:

[link]

Kicsi, gyors, kevesebb erőforrás kell neki (kevésbé terheli a processzort, winchestert, stb.), nincs benne reklám, és nincsenek benne ilyen fura hibák.

2013. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válasz, illetve igen, régen jól működött és lehet, hogy bugos mert sokan írták. Már töröltem le és raktam újra, ennek ellenére nem működik rendesen. Mindenesetre megpróbálom a 2.2-est köszi a segítséget! :)
2013. ápr. 10. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!