Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valoban letezik olyan, hogy...

Timmon kérdése:

Valoban letezik olyan, hogy ncore nylit regisztracio? Csak mert rendszeresen figyelem, de meg soha nem lattam es nem is ismerek olyan embert, aki igy jutott be.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 20:31
 1/7 anonim válasza:
nincs
2013. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 karesz01 ***** válasza:

nem létezik


Csak meghívóval lehet az adott oldalra a bejutás .


Ha be akarsz jutni az oldalra szerez egy meghívót , az ezzel foglalkozó weboldalak egyikén .

2013. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megtenned, hogy leirod milyen oldalakrol beszelsz? Mert van ncore.hu, de ahogy en tudom az atveres.
2013. ápr. 12. 00:32
 4/7 karesz01 ***** válasza:

"Megtenned, hogy leirod milyen oldalakrol beszelsz?"

persze PM ment


"Mert van ncore.hu, de ahogy en tudom az atveres."

igen az átverés

2013. ápr. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel ott nincs. Szerintem nem is lesz. Hamis oldalon írják jelentkezz , és majd a sorra kerülsz meghívót.

Volt olyan, aki a Facéra kapott egy értesítést, hogy regisztráljon . Mintha az ismerőse küldte volna a levelet.Az igazira regisztrációs díj nincs, nehogy bedőlj a csalásoknak.

2013. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szegeny anyukam par hete jot akart ugye nekem es regisztralt ncore-ra, gondolom akkor a .hu-ra, mert sms fizetos volt. Aztan probaltam oda belepni, de persze nem lehetett. Az igazi ncore-on meg ugye hitegetnek vele neha, hogy lesz nyilt reg, de meg en olyan elo emberrel nem talalkoztam, aki ezuton regisztralt volna. Esetemben meghivocsere nem lehetseges, mert nincs mit adnom cserebe :) Ahogy nezegettem lehet venni jelkepes osszegekert, de ebbol is kiestem, mert nem Magyarorszagon elek, es nem tudok hazautalni penzt olyan egyszeruen. Nem adom fel, koszi a sok tanacsot es hozzaszolast, kedvesek vagytok.
2013. ápr. 12. 16:51
 7/7 acelsziv ***** válasza:

Érdekes... Én az utóbbi időben 3 embert is meghívtam (mindhárman régi ismerősök)

Tehát lehetséges, hogy így kerülj be

2013. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!