Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A freemail korábbi kinézetét...

A freemail korábbi kinézetét hogyan lehet visszaállítani?

Figyelt kérdés
Ma sajnos átváltott az uj verzióra a freemail és nagyon nem tetszik. Tudja valaki esetleg van e mód a korábbira vissza állni?

2013. ápr. 12. 15:10
 1/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! Sikerült visszaállítanod?
2013. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sajnos nem,és azt a választ kaptam a freemailtől is hogy már nem is lehet,és hogy remélik idővel elnyeri a tetszésemet,meg hogy kijavitották a hibákat bla bla bla stb.

persze azota is ugyanolyan szar,dehát ez van.

2013. máj. 2. 08:51
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én még jó pár héttel ezelőtt, amikor már eleve az új kinézettel töltött be, rákattintottam fönt a "Váltás a régi Freemail-re" opcióra, és most is azt használom. Viszont másik gépen meg az új dizájn jön be, és nem is találom már azt a gombot. Szóval könnyen lehet, hogy a bögésző (Firefox) cookie-beállításai közt eltárolta a régi felületet, úgyhogy most már véletlenül se merek az újra váltani, hátha nem lehetne visszacsinálni. :D De emlékszem, sok évvel ezelőtt is hasonló volt, hogy a régi, narancssárga-kék felületre csak egy rövid ideig lehetett visszaváltani. Mindenesetre próbálgasd szerintem, hátha a szimplába belépve vissza lehet hozni a régi felületet, illetve keresgéld a gombot, hátha elrejtették valahova ;)
2013. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

SZiasztok,

hogyan tudtatok egyáltalán kapcsolatba lépni velük? én még "irjon nekünk" opciót sem találok .. Szerintem nem is csak randa az új felület, egyszerűen rosszabb lett, a csúszkáló bigyó kifejezetten idegesítő ... én szólok, akinek fontos, aztán ott is hagyom őket. Pá freemail, több mint 15 évig jó barát voltál ... kár, hogy így elromlottál ..

Ha tudjátok, hogyan lehet a régi verziót előcsalogatni, megosztanátok az oldalon?

2013. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 balendre válasza:

Tisztelt Kérdező!

Az új freemail bal felső sarkában van egy "visszajelzés küldése" gomb. Azt megnyitva, legalul található a régi felületre való visszalépés gombja. Nekem sikerült. (szerencsére)

2016. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!