Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » WR740N router vs digi nettel...

WR740N router vs digi nettel nem tudom beállítani. Felismeri a netet és egy felkíáltó fel van ugyan ott. Valaki segítsen?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 19:58
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Leírnád részletesen, hogy hogyan próbálkozol. Mert ennyi infóból nem lehet leszűrni sok mindent. (Max annyit hogy nem értesz a routerekhez semmit).
2013. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól össze van dugva, akkor böngészőbe megadod az alján található ip címet. Bekéri a jelszót, és a felhasználó nevet, az is a router aljára van írva. Követed a gyorsbeállítást, ott minden lényeges dolgot bekér. max 10 perc ..
2013. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mac clone résznél klónozd annak a pc-nek a mac címét amelyiken futott (bekötötték) a net.Ha ez sem megy és nincs aki megcsinálja akkor 8:00-tól 16-ig lehet őket zargatni a 06 40 111 000-ás telefonszámon.(tp link segélyvonal)
2013. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen tényleg nem értek hozzá. De már fel lett telepítve a gépre otthon UPc netem van. Műkődött jól. Elköltöztem és itt digis nett van a panelban. Megprobáltam követni amit olvastam a 192.168.0.1 oldalon beírtam a digi net felhasználónevét és a jelszavát de még ugy sem jó.
2013. ápr. 14. 20:24
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

Pedig oda kell (Newtwork --> WAN --> PPPoE) máshogy nem működik. Ha nem jó valószínűleg valamit benézel vagy a router rossz.

Kövesd ezt a leírást:

[link]

2013. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Digis net MAC klónozással működik csak (a felhasználónév, jelszó páros mellett). Lehet, hogy nálatok is?
2013. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!