Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan köthetek össze két...

Hogyan köthetek össze két wirelesses routert úgy, hogy a két router ugyan azzal a beállítással és még a 2. routerből kábelen keresztül csatlakoztathassunk egy gépet?

Figyelt kérdés
Elég ha azt a kábelt ami jelenleg az én gépembe van bedugva azt a routerbe kötném és utána még egy kábellel csatlakoztatnám a gépem hozzá? Így menne a wifi és az én gépembe is az internet?
2012. jan. 19. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell 2 router. 1 kábel megy a modembe, 1 a routerbe a modemből. A routerből 1 kábel a gépbe, és mivel wifi router, ezért levegőben is szórja a jelet a kábel mellett.
2012. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Wireless Bridge -nek hívják ezt a beállítást.


De nem értem a problémát. Ennek csak akkor van értelme, ha a második router, amire vezetékesen gépet akartok kötni, távolabb van, az 1 -es számú router -től és nem akartok vagy nincs rá lehetősség odakábelezni. Egyéb esetben az 1 router -es megoldás lenne a jó.


Mi a két router pontos típusa?

2012. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!