Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay fizetési hibaüzenet?

Ebay fizetési hibaüzenet?

Figyelt kérdés

vásárolni szerettem volna vmit ebayről,de amikor akartam fizetni paypallal,a köv.hibaüzenetet kaptam ebayen:

Sorry, we were unable to process your request.


paypalhol hozzárendeltem kártyát,hitelesitve is van.mi lehet a probléma?



2013. ápr. 15. 13:15
 1/6 Drone007 ***** válasza:
Fedezet is van a kártyán?
2013. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen van.ezt az üzenetet kaptam paypaltol.amit leirtak mindent megcsinaltam,de akkor sem jó.

A payment may not complete for the following reasons:


Your internet connection was slow and the payment confirmation page timed out.

You accidentally navigated away from the payment confirmation page while the transaction was in progress. This can happen if you click the Back button on your browser or follow a link to another page.

The payment confirmation page was closed while the transaction was in progress.

The server might be busy with payment requests and unable to complete some transactions.

If your payment has not completed you can:


Clear cache and cookies in your computer.

Attempt to complete your payment at a different time.

For more information about clearing your web browser’s cache and cookies and for deleting temporary internet files, see your browser’s online help section.

2013. ápr. 16. 07:55
 3/6 Drone007 ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy a tranzakció közben megszakad a kapcsolat valamilyen okból. Ez lehet azért mert túl lassú a neted, és időtúllépés miatt szétkapcsol, vagy a bank szerverénél van valami lassúsági hiba.

Próbáld meg később egy olyan időpontban, amikor nincs terhelve a hálózat.

2013. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

6megás a netem,azzal nemlehet a baj.probáltam többször is,VISA és MASTER-al is,de semmi.Néha néha sikertelen átutalás után kapok smst a banktól hogy 1euro lement a számlámról.de hogy azt már miért az jó kérdés.amit rendelek az nem 1euro.

Dealextreme-ről rendeltem,ott lehet külön beirni a kártya számot,nem kell hogy paypalen regisztrált legyek,úgy müködik szépen.

Probáltam mobilnettel is,azthittem már vmi baj van a gépemmel,de úgy sem akarta.

2013. ápr. 17. 06:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként Szerbiai vagyok.Itt pár hete müködik csak a paypal.Gondoltam hogy a kártyámmal lehet a gond,de akkor Dealextremen sem birtam volna vele fizetni
2013. ápr. 17. 06:47
 6/6 Drone007 ***** válasza:

A paypal-on sem kell regisztrálnod, hogy fizetni tudj.

A paypal bejelentkező oldalon van egy fül, amire ha kattintasz megjelenik egy olyan űrlap, ahol a kártyaadataidat adhatod meg, és fizethetsz így is.

A DX elfogad visa-t is, míg a paypal csak dombornyomott, interneten való fizetésre alkalmas hitelkártyát fogad csak el, aminek 16jegyű kártyaszáma, hitelesíthető lejárati dátuma, és cvc2 száma is van. Ha nincs ilyen kártyád, akkor a paypalon hiába próbálkozol. Bár a MasterCard elvileg ilyen kell legyen.

2013. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!