Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UTorrentben visszatöltésnél...

UTorrentben visszatöltésnél sárga háromszög jelenik meg (Nincs bejövő kapcsolat), pedig minden rendben be van állítva, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van le és feltöltő forgalom, portok beállítva, minden a helyén, ment is a feltöltés, de egyszercsak leállt, ezzel a kis vacak sárga háromszög ikonnal alul. Már csomót olvastam erről, és megcsináltam mindent, de nem működik, igaz néha kileng és átvált zöldre az ikon, de ez tart kb fél percig. Gondolom akkor most kerültem passzív státuszba.

2013. márc. 22. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha passzív vagy, akkor a portok beállítása csak nem megfelelő.
2013. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ezt hogyan orvosolhatom? Biztos hogy passzív vagyok?
2013. márc. 22. 13:25
 3/4 anti paladin ***** válasza:

Igen, passzív vagy. Megoldás, bár itt-ott azt írják, hogy beállítások ide vagy oda, csinál néha ilyet a kliens:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Közben minden elindult, pedig nem nyúltam hozzá. Igazából nem tudom mikortól kéne rosszra gondolni, és elkezdeni keresgélni a megoldást. (Kezdő vagyok)
2013. márc. 22. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!