Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi tortent? Ha belepek a...

Mi tortent? Ha belepek a facebookra a szamitogepemrol nem a szokasos facebook oldal jelenik meg, semmi ikon semmi kep, de ha kijelentkezek es beirok mas e-mail cimet es kododt (azaz masnak a facebook cimet) akkor tokeletesn mukodik

Figyelt kérdés
tudtok segiteni megoldani a helyzetet,hogy helyre allitsam ?

2013. ápr. 16. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
hátt türelmetlen vagy lépj be a facedba és várd még kijön utána keresd meg a hibát...íyg továbbb Most csak te tuccsegiteni magadon!!
2013. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok turelmetlen ,belepek es egyszeruen nem jo be semmi csak irasok es semmi facebook logo meg kepek ,es hagytam menni orak hosszat is a gepet ugy es nem tolti be de csak az en cimemmel ,maseval azonnal
2013. ápr. 16. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Valami miatt átállt HTLM módra. Valami telefonnal léptél be biztos korábban. Lépj ki úgy, hogy amikor kérdezi, írd azt, hogy ne jegyezze meg a jelszavadat. Aztán lépj be valaki máséval, és onnan is lépj ki. Ezután valószínű működni fog.

Ha így sem, akkor jó lenne tudni, hogy milyen böngészőt használsz.

2013. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A másik tipp meg az, hogy több face ablak is nyitva volt, mikor az egyikből átléptél valaki másnak a fiókjába. A másik nyitott meg összezavarodott teljesen. Töröld az előzményeket, hátha csak ez a gond.
2013. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy feltörték, vagy töredezettségmentesíteni kell a winchestert, vagy töröld le a böngészőt, és telepítsd vissza.
2013. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rajottem a hibara,elvolt allitva a datum a meg facebook eloti idore es ezert nem ismerte fel .
2013. máj. 5. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!