Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell a webcím helynél...

Hogyan kell a webcím helynél a címet kitörölni?

Figyelt kérdés
De úgy hogy végleg kitöröljem.Tudjátok azt amit ott a webcímnél kel megadni és pl beírom h www.videa. és akk hogy ott alul a már keresett és megjelenített oldalakat kitörölje.! Értitek ?! Lécci segítsetek!
2008. jún. 13. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Értem, de mit használsz IE6, IE7, Firefox vagy Opera?
2008. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
A böngésződ menüi közt keresd az Előzmények funkciót, fel fogja ajánlani a törlés lehetőséget.
2008. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Nyomj egy delete-et rajta. Firefoxban. Ha nem azt használsz akkor meg gondolom az előzményeknél vagy a beállításoknál valahol.
2008. jún. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha jól értem a kérdést, akkor azt szeretnéd, hogy ne maradjon nyoma, hogy böngésztél valakinek a gépén?

Javaslom klikkelj rá a kérdéses linkre, (de csak arra)

az egér jobb oldali gombjával, és akkor, ideális esetben, a gép fel fogja ajánlani a Törlés lehetőségét!

2008. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
sajna onnan -ha explorered van- nem tudod kitörölni.-)az előzményekből igen,de a keresősávból nem:-((
2008. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
ha mozilla firefoxod van akkor :eszközök/személyes adatok törlése ott minden előzményt kitöröl még a cím listát is.
2008. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi.De mi az vagy hol van azaz előzmény?
2008. jún. 24. 12:44
 8/10 anonim válasza:
explorernél is el lehet tüntetni, csak be kell írni egy csomó más címet
2008. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sya!felül az ikonok közt egy zöld nyilat, meg egy órát formázó ikon.-(a kedvencek ikon után van rögtön)
2008. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a negyedik válaszoló vagyok, és ha azt szeretnéd, hogy érdemben jó választ kapjál, és ne mondjunk egymásnak ellent,

jó volna, ha az első válaszolónak a kérdését figyelembe vennéd!

2008. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!