Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube feltöltés?

Youtube feltöltés?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni hogy miért tart több mint 5 órába feltenni egy 6perces vidit amin semmi effekt sincsen csak egy sima gameplay videó ? a Netkapcsolatom 100Gb-es tehát nagyon erős..szóval ezt nem értem :S vagy konvertálnom kéne valamilyen másik fájl formátumba hogy gyorsabban töltsem fel ? az rdekelne még hogy youtube-ra .avi fájlt lehet feltenni ugye ?

2013. ápr. 17. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha Fraps-ben rögzítetted akkor a nyers videó több GiB helyet is foglalhat, amit felesleges ilyen formában feltölteni. Ha átkonvertálod valamilyen veszteséges tömörítési eljárással, egyből a töredékét kapod meg aminek a feltöltési ideje is kevesebb lesz.


Format Factory program például megfelel a célra.

2013. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"100 Gb"-es netkapcsolatod sem lehet, maximum a modem és a hálókártya között.

Konvertáld, ahogy #1 is írta!

2013. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megnézném én hol van neked 100 gigás neted
2013. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
-.- Gb az mi felénk Gigabit..de semmi gáz..köszönöm az első válaszát és a #2 is . #3 te meg olvasás közben értelmezd is .
2013. ápr. 17. 17:44
 5/8 A kérdező kommentje:
leszedtem a programot , de annyi itt a beállítás hogy egész nap nézegetnem kéne hogy megértsek belőle valamit . nem a nyelv miatt hanem hogy mi mit csinál..na de az érdekelne hogy milyen típusú fájlba kéne átkonvertálnom hogy kisebb legyen de a mínőség megmaradjon ?
2013. ápr. 17. 17:55
 6/8 A kérdező kommentje:
az igen ...6GB-ból cisnlt nekem egy 30 MB-os fájlt :D köszönöm a segítségeket .
2013. ápr. 17. 18:08
 7/8 A kérdező kommentje:
juj..valamit nagyon elállítottam..na mindegy akkor szerintetek MP4-ben jó lesz ? .avi-ból kéne valamilyen másikra ..
2013. ápr. 17. 18:16
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Jónak kell lennie az .mp4-nek is (mpeg4). De úgyis látod ha nem engedi feltölteni.

2013. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!