Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay rendelés, "talán" hiba?

Ebay rendelés, "talán" hiba?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy egy előző ebay rendelésnél a címemben szerepel egy "ALAPÉRTELMEZETT" szó. Ez egy bizonyos mező kitöltésének hiánya miatt van, amit nem kötelező kitölteni, de alapból az alapértelmezett szó szerepel benne. Ez a szó viszont megjelent a címemben, amit leadott az eladónak, amikor megrendeltem a terméket, és még mielőtt észrevettem volna, az eladó már postázta a terméket a címemre, amiben ez a szó is szerepel. Tehát a címem úgy néz ki, hogy:

Név

utca, házszám

település, ALAPÉRTELMEZÉS

irányítószám

Hungary


Ez okozhat bármiféle problémát a termék idejutásával kapcsolatban? Józan eszem szerint nem, legalábbis engem nem billentene ki egy ilyen szó, de őszintén szólva nem bízok túlságosan kis hazánk logikusan működő hivatalainak tevékenységében, ezért érdekelne... A választ előre is köszönöm! (Mellesleg rendeltem mást is két-három nappal később, ahol már normálisan lett beadva a címem, és az ma érkezett meg, az előtte(korábban) rendelt pedig még nem. Az aggodalmam ebből fakad.)



2013. ápr. 17. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért a postások ennyire nem hülyék, hogy ennyitől ne találjon oda a csomag. :)


Mellesleg: írd be abba a mezőbe a megyét. Én azt csináltam, mert mikor én regisztráltam, még kötelező volt kitölteni.

2013. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam hogy beírom, de igazából felesleges, szóval most már csak simán üresen hagyom. De akkor is b*ssza a csőrömet, hogy a később rendelt cucc (más eladótól) hamarabb ideért... Persze lehet, hogy a másik tag precízebben és gyorsabban küldte, de hát sose lehet tudni... Remélem, hogy ideér az is. :)
2013. ápr. 17. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem mérvadó. Egyik eladótól 2 hét alatt itt van, másiktól csak 1 hónap alatt.

Attól függ, mikor adják fel és milyen postaszolgáltatónál.

Ha rendes légipostával, az távolkeletről is itt van 10 nap alatt, a kínaiak viszont előszeretettel használnak SAL-t, azaz felszíni szállítást. Ilyenkor hajón utazik a cucc, az pedig akár 2 hónapba is beletelik, mire itt van.

2013. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amcsiból jönnek. Vagyis az egyik már jött, amit később rendeltem... Majd csak ideér a másik is, remélem, hogy tényleg nem okoz problémát egy ártatlan "alapértelmezés" szócska.. :)
2013. ápr. 18. 08:55
 5/7 A kérdező kommentje:
A legutóbbi információ a csomagról április negyedikéről van. "Processed at USPS Origin Sort Facility, LONG BEACH CA 90809 "
2013. ápr. 18. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajna a csomagkövetés sem megy mindig jól.

Volt olyan nekem is, aminél csak az első két állomás volt rögzítve, mikor már rég megkaptam (tehát látszólag még Magyarországra sem ért el, pedig akkor már 2 hete nálam volt).

Amit én küldtem, ott is volt, ami megállt annyinál, hogy "külföldre továbbítva", aztán mégis megkapta az illető. Még olyan is volt, hogy feladtam, a tracking-ben úgy látszott, hogy kézbesítve, aztán a vevő szólt, hogy nem kapta meg és ráadásul a kézbesítésnél nem az ő irányítószáma van. Aztán rá 2 napra mégis megkapta.


Egy szóval nyugi. Izgulni majd akkor kezdj, ha egy hónap után sincs meg.

2013. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :)
2013. ápr. 18. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!