Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Félre rendeltem DHGATE....

Félre rendeltem DHGATE. COM-on és nem tudom mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy terméket véletlenül nem a saját lakcímemre rendeltem, körülbelül 2 percre rá próbáltam javítani a megadott lakcímet de a termék eladója nem fogadta el/nem is válaszolt rá(szerintem észre se vette)/

Ezért még mielőtt tovább jut a folyamat, rámentem egy "Refund" gombra és a teljes összeget visszaigényeltem, indokként megírtam hogy változtattam lakcímet ha megfelel akkor oda legyen szíves feladni a terméket, ha nem, akkor legyen szíves visszafizetni az összeget és megrendelem én egy másik lakcímre. Kijött egy (View refund) funkció utána, ahol elvileg válaszolnia kéne, de ott sem történik semmi. (A megrendelés és a lakcímváltoztatás között maximum 2 perc telt el, ennyi idő alatt nem, hogy szállításra is adta vagyis el kell tudnia fogadni, de szerintetek? milyen lehetőségeim vannak még? a pénzt biztos visszakapom?



2013. febr. 5. 07:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Fel fognak hívni mert olyan nincs hogy csak postázzák.

Mikor hívnak úgyis van adategyeztetés.

2013. febr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!