Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy keressek meg egy személyt...

Hogy keressek meg egy személyt a közösségi oldalon? (Facebook). Fontos! SOS!

Figyelt kérdés
Van egy lány akit msot délután láttam. Tudom hol lakik, és tudom, hogy kb hány éves. De nem tudom, hogy hogy hívják. Hogy tudnám megtalálni, hogy tudnám a keresést részletezni? Pl. van iwiwen, hogy kor, lakhely stb keresés, de Facebookon ilyet nem találok. Hogy keressemm meg? Fontos :(

2013. ápr. 22. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Facebook-on ilyet nem tudsz sajnos.
2013. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oh :(
2013. ápr. 22. 17:45
 3/4 anonim válasza:

Van közös ismerősötök?

Én egy ismerősöm ismerőseit nézegettem mikkor rátaláltam arra akit keresek :)

Mondjuk név nélkül nehéz dolgod van.

Próbáld kideríteni a nevét.

2013. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van egy sejtésem, hogy annak siemrőse, de hát neki meg van 1500 kb azt még végignézném, és leeht nem is ismerősök. Szerintem feladom :( Hátha látom vagy találkozok vele mégegyszer, mert még csak msot láttam először. Beírtam a települsét a keresőbe, és ott mentem lejebb, és kaidott ,olyanokat akiknek a lakhelyük az a település. Sajnos nem találtam ott. :(
2013. ápr. 22. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!