Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért sötét minden film amit...

Miért sötét minden film amit letöltök annyira, hogy mikor nézni akarnám alig látni valamit belőle? Media Player Classic-ba szoktam nézni mit állitsak és melyik menübe?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik lejátszót, hogy kiderüljön, valóban a MPC-vel van-e gond. KmPlayer, GomPlayer, VlcPlayer ezekből valamelyiket. Találsz portable verziókat is...pl: [link]
2009. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ahogy előttem írták a GOM player-t én is arra szavazok. egyszer nekem is ezt ajánlották és mindent lejátszik.

Viszont nem árt mellé leszedni az XP Codec Pack-ot sem!

A két program együtt verhetetlen!


Mindkettőt ingyenesen le lehet tölteni a saját honlapjáról, csak írd be a google-ba!

2009. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szeruntem nem a lejátszó a hibás, mert a GomPlayert és a KmPlayert is kipróbáltam, de mind a kettővel ugyanolyan sötét, nézhetetlen az összes film amim van. :( Még valami tipp, hogy mi lehet a baj?
2009. szept. 28. 15:51
 4/11 anonim válasza:
Az XP Codec Pack-et feltelepítetted?
2009. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen. Ez segít rajtam valamit?
2009. szept. 28. 19:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon furcsa. Kódek van. Több lejátszó kipróbálva, és csak a filmeknél van ez a jelenség. Internetezés (akár ott is videó), képnézegetésnél rendben van a fényerő...részemről passz.

Én újraraknám az oprendszert, mert baromi idegesítő lehet.

Ugye csak egy kódek-csomagot tettél fel?

2009. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hát ha fent van az Xp codec pack és a GOM player, akkor tényleg nem tudom, hogy mi baja lehet!

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de én megvizsgálnám a videokártyát is!

2009. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek : Pont úgy ahogy te is irtad fénykép stb nézegetéskor minden ok csak a filmeknél nem. Tényleg idegesítő. :(

Az újratelepítés nehéz? Csak mert én még sose csináltam és nem tudom merjek e belekezdeni.


Utolsónak : a videókártyát,hogy kell megnézni?Mit nézzek rajta? Honnan tudom meg, hogy van-e baja? Vagy csak szakember tudja megnézni? Attól messze állok.


Mindenkinek köszi a válaszokat. :)

2009. szept. 29. 11:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha még nem telepítettél, akkor jobb ha segítséget kérsz és figyeled hogyan kell. Nincs benne semmi különös, bár első időkben annak látszik. Ennél jobban nem lehetne elmagyarázni>>> [link]

Driverekről>>> [link]

2009. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"Utolsó":


A videokártyát megpróbálhatod kiszedni , majd kitakarítani a gépet teljesen, ami úgy történik, hogy leszeded a burkolatot és mondjuk egy hajszárítóval jó magas fordulaton kifújatod a port belőle.

Sosem porszívózol bele, mert az megöli.

Lehet venni sűrített levegőt is direkt ilyen céllal, de fölösleges.


A videokártyát pedig az egyik ismerősödnél tudod megnézni, hogy belerakjátok a ő gépébe, ha a foglalat engedi és ott a driver feltelepítése után megnézhettek egy filmet. Ha ugyanolyan, mint nálad, akkor a videokártya a felelős, ha nem, akkor a gépen van valami bibi.

Esetleg egy jó alapos vírusirtás sem árt neki csökkentett módban. Lehetőleg kerüld az újratelepítést, de, ha más nincs, akkor azzal megoldódik minden problémád.


Egyáltalán nem nehéz. Egyszerűen csak elolvasod a menüpontokat és a logikus lehetőséget választod ki.

De, ha nagyon nem megy, akkor inkább bízd olyanra, aki ért hozzá, bár nem árt gyakorolni. A gépet nem tudod elrontani vele! Ha valami nem jött össze telepítés közben, egyszerűen újrarakod az egészet. A windows fent van a gépen kb 15 perc alatt.

Utána beprogramozni a gépet egy nehezebb feladat kicsit.

2009. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!