Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sötét erdőben farkasok: nem...

Sötét erdőben farkasok: nem tudom mi a film címe?

Figyelt kérdés
Egy filmből csak részletet láttam elég régen, és olyasmi volt, hogy egy csapat átkelt egy átjárón, és egy sötét, olyan kékes színű bizarr erdőben találták magukat, jöttek a farkasok, és valaki mintha felmászott volna egy sziklafalra? :S Elég homályos, és sajnálom, hogy csak ennyi infóval szolgálhatok, remélem tudtok segíteni :(
2011. aug. 30. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Erre gondolsz?

2011. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sajnos nem hiszem, az inkább vmi fantasy jellegű volt, de már beláttam, hogy ennyi infóból nehéz lenne megtalálni, de azért köszönöm! :)


Akinek van ötlete, írjon!

2011. aug. 31. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért gondoltam erre a filmre,mert ebben is kékes erdőben voltak,és a végén a "lények" elől menekültek egy sziklafalon keresztül.Bár ezek nem farkasszerűek voltak.Hát sajnálom,más tippem nincs.Hátha valaki:))
2011. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) a képek alapján nem ez az, de ettől függetlenül, lehet hogy megnézem ;)
2011. aug. 31. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!