Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a sebesség most akkor...

Ez a sebesség most akkor eléri a garantáltat?

Figyelt kérdés

Előfizettünk a T-Home-nál erre a csomagra: [link] és a speedtest.net pedig ezt mutatja: [link]

Elküldtem nekik e-mail-ben ezt az eredményt és ma azt válaszolták hogy a speedtest.net másmilyen mértékegységben adja meg a sebességet mint ők és átváltva a netem sebessége eléri a garantált sebességet. Most egy picit átverve érzem magam mert a lelassított mobilnetem is gyorsabban hozza be az oldalakat mint ez. Szóval akkor átvertek vagy tényleg csak ennyit kapok 5000 Ft-ért?



2013. ápr. 24. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

5/1 a garantált sebesség, a Speedtest szerint meg 2,3/0,5 van, tehát jóval kevesebb. Ugyanúgy megabit/sec mindkét érték, szóval hülyeséget mondtak az ügyfélszolgálaton (nyilván csak el akartak hajtani, mert az átlan hülye tényleg elnézi a mértékegységet).


Ha folyamatosan ilyen keveset mérsz (és természetesen úgy, hogy nem megy mellette semmi más le/feltöltés se ezen se más gépen), akkor a többszöri mérés eredményeit dátummal idővel dokumentálva küldd el nekik.


Nyilván azért a saját házad táján is nézz körül: nincs-e valami vírusod vagy rossz rendszerbeállításod, ami miatt lassú.

2013. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anti paladin ***** válasza:
0%

Az ott 2.31 megabájt/sec ami átváltva 18.41 megbit/sec.

A feltöltés az 3.68 megabit


Szóval a garantált megvan (20 és 18 megabit között alig van különbség).

2013. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ott kis b. Vagyis bit, és nem byte.

Ez a sebesség sz*r. Próbálj ki egy másik szervert is speedtesten, aztán borogassál még egy kicsit. Valahol van t-home-nak is sebességmérője, azt is ki lehet próbálni.

2013. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt a sajátjuk: [link]

Nézd meg ezt is, aztán kenhetik a hajukra, ha ez sem mutat semmi értelmeset.

2013. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a saját linkjükről mért sebességet fogadják el! Az egyik legszarabb szolgáltató! Nekem 15 MB van de feltöltést 2 Gb-nál le szabályozzák!Pedig nincsen korlátozva...grrrr

Alig várom leteljen a szerződés, és váltok!Ínvitelre!

Csak ajánlani tudom: váltsál szolgáltatót!

2013. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!