Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek? A szomszéd wifijét...

Huszti Tibor kérdése:

Mit tegyek? A szomszéd wifijét szeretném használni, megadná a jelszót de nálam gyenge a jelerősség, lenne-e olyan router, repeater, stb. ami fogná is ezt a jelet és szétosztaná is, így rá tudnék csatlakozni mindkét géppel+mobillal és tablettel is.

Figyelt kérdés

2 antennás 300 mbps routere van tp-link vagy d-linkes kb fél éves, az antennája nem cserélhetős.

Mi tegyek hogy használhassam a wifijét minden gépemen,de csak az asztali nagy gépem látj maxon, a tabletem az emeleten nem látja csak a ház 1-2 részén.Ha kell megkérdezem a pontos típusát a routerének,talán ha erősebbre cserélnénk akkor minden működne tökéletesen.



2013. ápr. 25. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
2 gép mellett nem telik egy 3000 Ft-os előfizetésre? Előfizetsz és lesz stabil, gyors neted, és nem kell a szomszéddal mutyizni.
2013. ápr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az asztali gép látja legjobban, akkor mellé kell rakni egy repeatert, és a lakás többi részén is lesz net.


Vagy a gépet be kell állítani hídként, és onnan továbbosztani az internetet.

2013. ápr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
2013. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen nincs 3 ezer ft-om minden hónapban netre, de miért fizetnék 3000 ft-ot havonta ha a szomszéd engedi hogy netezzek?Nem vagyok a saját pénzem ellensége!

Mikor volt bekötve netem,wifin használtam és stabil volt és gyors is.

2013. ápr. 25. 11:48
 5/5 A kérdező kommentje:

Milyen repeatert vegyek ami tudja is ezeket a funkciókat és elég erős is és viszonylag könnyű beállítani?



Köszönöm a videót is!

2013. ápr. 25. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!