Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bizonyos játékoknak felállítot...

Bizonyos játékoknak felállított internetes szerver top lista szavazó rendszerét ki lehet játszani?

Figyelt kérdés
Vannak bizonyos játékok ( world of warcraft ), ahol az adott szerverre lehet szavazni toplistákon és ezért cserébe szavazó pontokat adnak.Viszont ez limithez van kötve ( 12 óránként 1 szavazás 1 oldalon és van (változó) kb. 12 toplista link 1 oldalon ) meg lehet csinálni, hogy a honlap ne érzékelje, hogy 1x már szavaztam és újra engedjen szavazni?

#toplista #szavazás #WoW #topwow #szavazó pont #vote point #vote pont
2013. ápr. 25. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megtudod a tiltás alapját akkor ki lehet játszani.
2013. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent ki lehet játszani, de miért csalsz? A játék elveszíti az értelmét, ha csaláshoz folyamodsz.
2013. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez nem nagy csalás, semmi olyan extra dolgot nem lehet venni ezekből a szavazópontokból, amivel nekem játékon belüli hasznom lehetne.Naponta több ezren szavaznak, most + 50-60 szavazás nem osztana,szorozna a szerver népszerűségén.
2013. ápr. 25. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Jogtalan előnyre teszel szert? Igen -> csalasz.

Ha amúgy sem számít, akkor meg miért csinálni?

2013. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem számít...Azt mondtam, hogy játék beli előnyöm nem lesz belőle ( mások játékosokkal szemben ) annyi, hogy a cuccaim jobban néznének ki.
2013. ápr. 25. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!