Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi az esélye hogy neten...

Mennyi az esélye hogy neten találjon magyar társat (fiu) magának? Hol van még lehetőség ismerkedni, mert ebben a kisvárosban nincs semmi lehetőség?

Figyelt kérdés

#Szerelemnet
2013. ápr. 25. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ööö...egyrészt melyik kisvárosra érted? :D


Amúgy attól függ hogy nézel ki, neten kb csak erre mennek. Ha jól nézel ki (esetleg saját bmw-vel pózolsz) akkor jobbak az esélyeid, ha meg ronda vagy, akkor 99%-ban emberszámba se fognak venni a "nők" az internet piciny világában.

2013. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,de engemet nem a BMW érdekel hanem amikor elkezdek valakivel beszélgetni általában meg van a véleményem ha vkinek olyan a stílusa .
2013. ápr. 25. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem legtöbb esetben nem jut el az ember addig hogy beszélgethessen, nekem legalábbis ez a tapasztalatom, plusz elég sok csajnak semmi sütnivalója nincs, és legtöbb esetben azokkal lehet ismerkedni akik még frissek ebben a világban és nyitottak.


De mondjuk ha lány vagy, nem vagy teljesen csúnya, és el lehet veled értelmes dolgokról is beszélni, akkor van annak esélye hogy megismersz valakit társkeresőkön is.


Csak az nehéz, hogy olyat találj aki elég közel van, főleg ha eldugottabb helyen laksz, de az sem esélytelen.

2013. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!