Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet oldani Facebookon,...

Meg lehet oldani Facebookon, hogy ne lássam az egyik ismerősöm bejegyzéseit üzenőfalon, de mégis meglegyen ismerősömnek?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam rengeteg baromságot rak ki, de nem akarom kitörölni őt ismerőseim közül. Meg lehet csinálni, hogy ne lássam bejegyzéseit de mégis ismerősöm legyen?
2013. ápr. 25. 18:09
 1/5 Lajos54 ***** válasza:
Igen. A bejegyzés jobb felső sarka mellett, ha ráviszed az egeret, megjelenik egy lefele mutató háromszög. Kattints rá, megjelenik egy menü. Válaszd ki az "Elrejtés" feliratot. Eltűnik a bejegyzés, viszont megjelenik néhány beállítási lehetőség, válaszd ki a neked megfelelőt.
2013. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, geprol azonnal megprobalom! :)
2013. ápr. 26. 12:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Es ha egy kozos csoportban vagyunk benne, akkor sem fogom latni a bejegyzeseit?
2013. ápr. 26. 15:35
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
Ezt bizony ki kell próbálnod. Nekem is van olyan ismerősöm, aki állandóan "nyálas, lelkiző, eltúlzott" idézetekkel pakolta tele az üzenőfalat. Bejelöltem, hogy ne lássam a megosztásait, azóta nyugton vagyok tőle, de megmaradt ismerősnek. Viszont ő nem volt semmilyen csoportba besorolva, egyszerűen csak ismerős volt. (illetve most is az)
2013. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ertem, koszonom. :)

Es meg egy kerdes (mar hulyen erzem magamat). Mostanaban nincsen fent es nem tudott bejegyzeseket megosztani. Viszont az adatlapjan meg nincsen olyan nyilacska a bejegyzes felett. Ugyhogy ramentem a never es bevolt nyilazva az hogy megjelenites a hirfolyamban. Na azt kinyilaztam. Az jelentheti azt hogy akkor nem fogom latni a bejegyzeseit?

2013. ápr. 27. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!