Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A upc Budapesten kívül miért...

A upc Budapesten kívül miért nem képes kiépíteni a fiber powert, és miért árulják a kis adsl csomagokat ugyanannyiért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

50 megás UPC netem van, egy 1300 fős faluban. 120 a max, ami elérhető tőlük és 25 a minimum. És az 50 az tényleg 50. Az árat nem tudom, mert tv+net+telefon csomag.

[link]

2013. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 _Jessy_ ***** válasza:
Gondolom azon a helyen monopol helyzetben vannak, ahonnan az első írt, ott meg van konkurencia.
2013. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem is értem a kérdésed. még hogy nincs kiépítve országosan ?

Ezt honnan szedted ?

Az elsővel egyet értek.

Nyíregyházán, sőt, Szabolcs megyében van Fiber Power. Ott élek ugyanis. :)

2013. ápr. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Gondolom azon a helyen monopol helyzetben vannak, ahonnan az első írt, ott meg van konkurencia."


A konkurrencia az a DSL, ami telefonnal, és esetleg IPTV-vel jóval többre jönne ki, ráadásul a max 15mbit lenne, de az is csak akkor, ha az IPTV 1 készülékre van csak. A 3 tv-nk mellett a 10-et is határesetnek mondták. Szóval konkurencia nem nagyon van.

2013. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pl Üllőn nem képesek megcsinálni pedig nincs olyan messze Budapesttől!
2013. ápr. 27. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
A DSL technika drágább. Üllőn T-home után nézz. Nekik van ott gyorsabb net. Semmivel sem rosszabb, mint a UPC.
2013. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!