Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobil internettel le lehet...

Mobil internettel le lehet tölteni nagy méretű fájlokat ( filmek, zenék ), vagy csak böngészésre alkalmas?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:

végül is le lehet,de nem arra való,

-kicsit olyan ez ,mint tűz oltására a vizesvödör való,nem a féldecis pohár

2013. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet velük letölteni. Csak nem érdemes. Nem a sebesség miatt, ha van 3G, akkor 7Mbit/s sebességgel nincs 1 óra 1 másfél órás/1GB-os film. Csak épp a mobilnet általában forgalmi korlátos, tehát mondjuk egy hónapban letöltesz 3-4 filmet, azon kívül viszont már semmit sem csinálsz vele, mert lejár a korlát.
2013. máj. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj..én legutolján a gta4-et és a f1 2012-t töltöttem le és nem korlátoztak..magam sem értem miért nem..:D


(ez ugye kb 18 giga volt...)


ja és mellette rendszeresen youtubozok..

2013. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Vodafone-nál vagyok, 8 GB a korlát, utána lassitanak. De úgy ám, hogy még a böngészőt sem tölti be akár fél óráig sem! Mobil nettel nem érdemes.
2013. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!