Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1 Mbites net mennyire alkalmas...

1 Mbites net mennyire alkalmas online játékokhoz?

Figyelt kérdés
Sajnos itt csak ilyen ultra gagyi ADSL net van amin 6000 Ft az 1/0,1 Mbites net is. Az 5 Mbites már 10.000Ft lenne de szerintem azt nem is bírná a hálózat mert itt még a régi betárcsázós korszakból való hálózat van ( Azaz vagy 10 év nem volt itt semmi fejlesztés ). Szerintetek mennyire lenne alkalmas online játékhoz ez a net?

2012. dec. 10. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Az online játékoknak általában nincs szükségük nagy sávszélességre, ott inkább a válaszidő a döntő, azaz hogy hány millisec alatt "járja meg a csomag az oda-vissza távot".
2012. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A speedtest ezt írja ki:

Ping: 192ms

Download 0,98 Mbit/s

Upload: 0,13 Mbit/s

2012. dec. 10. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ping szörnyű magas, ezzel nem lesz nagy élmény játszani.
2012. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezt be lehet jelenteni a szolgáltatónak vagy el fognak küldeni a fenébe? Ha több százan összefogunk itt és bemegyünk az internetszolgáltató irodájába hogy építsenek ki normális hálózatot fognak valamit tenni vagy csak szintén elküldenek a fenébe?
2012. dec. 10. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2012. dec. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Emberek ***** válasza:
az online játékoknak nem kell sávszélesség, hanem mint írták előttem, a ping a döntő. De szerintem 192-es ping az nem olyan nagyon vészes. Én 2G-s mobilneten játszottam 600-as pinggel xD na de az már tényleg élvezhetetlen volt. Minden parancs után ledobott
2012. dec. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És ha váltanák mobilnetre az megoldás lenne? Ismerősömnek aki szintén ebbe a kisebb városba lakik ilyen a T-Mobile-os mobilinternetje: [link]

Ugyan annyi havidíjért kapnék 16 gigás csomagot. Jelenleg kb olyan 5-6 giga a havi forgalmam a mostani ADSL csomagnál. Szerintetek váltsak mobilnetre?

2012. dec. 11. 14:27
 8/8 anonim válasza:
Szerintem igen.Amúgy én 2g-s mobilnettel 1100 as pinggel játszottam xd.
2012. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!