Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyibe kerül a World of...

Mennyibe kerül a World of Warcraft?

Figyelt kérdés
A mists of pandariaval szeretnék játszani, illetve hallottam, hogy ha valamilyen fajta accountot veszek ami kicsit drágább akkor sokkal olcsóbb lesz a havidíj, ez igaz? Hogy működik ez és mi mennyibe kerül?
2013. máj. 3. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A CATA 8000 a MOP 9000. Erről a "valamilyen fajta account"-ról még nem hallottam, csak azt tom hogy bankkártyán valamivel olcsóbb meg ha x hónapra előre veszel kapsz kedvezményt.
2013. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát 17 ezer forint és többet nem kell rá költeni? csak a gamecardok?
2013. máj. 3. 22:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert eddig ugy tudtam az összes kieget meg kell venni h játszhass
2013. máj. 3. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy már a CATA-t meg a MOP-ot elég.
2013. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

livekodok.com-on megkapod 11.000-ért a teljes csomagot és a gamecard is elég olcsó (5900 60 napra).

Nincs olyan, hogy más típusú account, mindenkinek ennyibe kerül a havidíj.

Accountot pedig ne vegyél, mert elbukhatod a pénzt. Az account mindig az eredeti tulajdonoshoz tartozik és bármikor visszaveheti tőled, csak egy levelet kell írnia a supportnak.

2013. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az összes kiegészítőt meg kell venned. A Battle Chest-nek nevezett csomagban benne van az alapjáték és az első 2 kiegészítő, ezen kívül kell még neked a Cataclysm és a Panda. Viszont együtt az egész akciós csomagban jóval olcsóbb, mint külön-külön. A csomagban 30 nap játék van, tehát nem kell egyből gamecardot is venned.
2013. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!