Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Míért dobálnak le az internete...

Míért dobálnak le az internetes játékok?

Figyelt kérdés
Kb 5 éve wowozok UPC-vel és a Taurin kezdtem játszani,semmi gond nem volt. Elköltöztünk átmentünk a Digihez mert ott olcsóbb, a wowwal ugyanúgy semmi gond nem volt. Aztán kb 2 éve átmentem eredetire és 1 év után elkezdett lassulni szakadozni a net (volt hogy mielött ledobott 1000 fölött volt a pingem). Először azt hittem a router, de nem mert router nélkül is ugyan ez volt a probléma. Felhívtam a Digiseket, (meg aktiváltam a Mobile Authenticatort a wowban) azt mondták majd jelentkeznek...hát nem de legalább a net megjavult. Aztán egy darabig nem játszottam, de most megint elkezdtem és volt, hogy fél óra alatt 3-4x is kidobott. A Youtube-on is néha belassul vagy megáll a videóbetöltés de a gép csak néha írja,hogy megszakadt a net(kb naponta 1x) és újratárcsáz. A Wowban többször változtattam már jelszót is, 2 fajta vírusírtóval is átnézettettem a gépet de nem talált semmit sőt...a gép most lett újra rakva és jelszót is most módosítottam. Szóval a kérdés: a Szolgáltatóval, Velem, a Gépemmel vagy a World of Warcraft szerverével lehet gond?(valószínűleg nem mert akkor mindenkit ledobna). Vagy esetleg az alaplapi hálózati kártya ilyen rossz, vagy rosszalkodik? A UPC-hez nem akarok visszamenni mert ott korlátozzák az adatforgalmat.

2012. dec. 2. 20:24
 1/6 A kérdező kommentje:
UI: Amikor kiírja a gég,hogy megszakadt a net és rányomok az újratárcsázáskra akkor néha zt írja hogy: csatlakozás a következőnk: ppoe wan miniport, vagy valami ilyesmit és ilyenkor kb fél percig nem tudok csatlakozni, sőt van hogy azt írja hogy a felhasználónév vagy jelszó nem jó, pedig az el van mentve tehát automatikusan beírja, többször volt már ilyen kb nyár óta.
2012. dec. 2. 20:47
 2/6 Csiß ***** válasza:
Szerintem a diginél lesz a hiba.Zaklasd őket amig rossz a net.Ha esetleg valami hibakódit dob akkor írd fel mert az segíthet a hibaelhárításban.
2012. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm a gyors választ, azt hiszem a 651-es hibakódot szokta írni.
2012. dec. 2. 22:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma felhívtam a Digiseket, azt mondták náluk semmi hiba nincs viszont az én gépem 8-10 percenként lecsatlakozik majd megint fel. Azt mondták nézzem meg hátha be van kapcsolva az energiatakarékosság és lehet hogy a gép kapcsolja ki a hálózati kártyát... hát télleg be volt kapcsolva, de eddig még nem teszteltem a wowwal.
2012. dec. 3. 17:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a hiba még mindíg fenn áll,tegnap megint felhívtam a Digit, kérdezték milyen vírusírtót használok, mondtam hogy Comodo-t, azt mondták arra már érkezett panasz szóval feltettem a bitdefender próbaverzióját, de a szakadozás még mindíg meg van. Ha lefuttatok a hálókártyán egy hibakeresést akkor mindíg megszakad és azt írja hogy a hálózati eszköz hibát jelentett. Szóval valószínűleg cserés lesz.
2012. dec. 5. 10:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már rég megoldódott a probléma, switchet cseréltek a Digisek a lenti dobozban.
2014. nov. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!