Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az asztali gépemnél mi lehet...

Szalkó Imre kérdése:

Az asztali gépemnél mi lehet a probléma? Nem csatlakozik a hálózatra többszöri próbálkozásra sem. Hibajavítás indítás után a hiba: "A windows nem talál illesztőprogramot a hálózati adapterhez. Az eszközkezelőben sem találom a hálózati kártyát.

Figyelt kérdés
Skáype-re szerettem volna kapcsolódni de többszöri próbálkozásra sem sikerült, azt írta ki hogy nem indul. Előtte használtam az internetet, és később is. Miután megjelent hogy a hibaüzenetet el akarom-e? küldeni a Microsoft-nak igenre kattintottam. Ezután még használtam az internetet és utána kikapcsoltam a gépet. Később mikor újra indítottam a gépet tapasztaltam a fentieket.
2013. máj. 4. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elküldted a Microsoftnak és nem valódi a Windows a gépeden, akkor újratelepítés...
2013. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

valamitől elugrottak a gépeden a régi beállítások,

-simán csak újra be kéne állítani a netrekapcsolódást,egy olyan embernek ,aki ért is hozzá,

2013. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ezt próbáld meg: Realtek Ethernet Controller Driver (Google a barátod)
2013. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!