Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha vennék egy wifi routert...

Ha vennék egy wifi routert pl. ezt: www.bemutatoterem. Net/Termek/tp-link-tl-wr841n-p83991. html ha a laptopommal rácsatlakoznék akkor tudnék vele internetezni,letölteni?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert nem találok meg felelő netszolgáltatót és nekem olyan internetre lenne szükségem amivel korlátlanul tudok letölteni az internetről
2013. máj. 6. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A routert a meglévő előfizetett internet bejövő jelére kötheted rá, azaz a te saját netedet tudod vele vezeték nélkül is használni. A semmiből nem csinál internetet, alanyi jogon sem jár az ingyen net (hacsak nem van egy vevőd és elérsz egy nyilvános hálózatot, de ez nem hosszútávú és nem is kényelmes megoldás).
2013. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha nekem mobilnetem van arra is rálehet kötni?
2013. máj. 6. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha olyat veszel ami képest sim kártyát/mobil sticket kezelni. Akkor azt dugod bele és azt fogja szórni, nem a kábelest.
2013. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és az olyan a mit küldtem tudod a link.
2013. máj. 8. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, inkább ezek:

[link]

[link]


Sim wifi router-t vagy 3G wifi routert keress. Ha leírásban ott a sim/3G foglalat, akkor tudnia kell a mobilnetet is szórni.

2013. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!