Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Használja valaki a "Save - To...

Használja valaki a "Save - To - Read" kiegészítőt Firefox alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ezt a kiegészítőt, de néhány hete nem működik. Telepítve van a Firefox 21 - ben, de nem reagál a mentésekre. Próbáltam régebbi verziókat is, de semmi. Tud valaki segíteni, tanácsot adni? Mi blokkolhatja, vagy akadályozhatja?

Köszi előre is a segítséget.


2013. máj. 7. 16:23
 1/2 PapaJoe ***** válasza:

Az azt hiszem béta változat.Nekem 20. .1 alatt szépen működik.Nézd meg,hogy kompatibilis-e a 21-es Firefox-szal!

Lehet,hogy az a baj.

2013. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a 19, 20, 21-el, mindnél ugyanaz a gond. Feltelepül, ott az ikonja a címsorban, a beállításait variálom, újratelepítem, de nem reagál semmire, nem menti az oldalakat. Szerintem valami letiltja magát a kiegészítőt. Eddig működött, valamit elronthattam, de nincs kedvem újratelepíteni a Windows 7 - et. Pedig imádom, nagyon jó kis progi. Tanácstalan, és hozzá nem értő vagyok.
2013. máj. 8. 04:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!