Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a Mozzilla Firefox...

Hogy lehet a Mozzilla Firefox Beta-t magyarra állítani?

Figyelt kérdés
Amikor letöltöttem, minde angol volt a Firefox-on. Csak az nem amit beírtam magyarul. Már kerestem az Options-nál, de ott sem láttam, hogy lehetne nyelvet átállítani. akinek van Firefox Beta-ja és WindowsXP-n van, az mondja már eg hogy hogy lehet nyelvet állítani! Vagy ha tudod légyszi írj mert nagyon kéne!

#Firefox #Mozilla #béta #MozillaFirefoxBeta #MozzillaFirefox
2013. máj. 4. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért használsz Beta-t, amikor van sima teljes verzió magyarul is?
2013. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol lehet megtalálni? Én a szofverbázison töltöttem le. kb.:46MB volt. Az a furcsa, hogy magyarra volt állítva a keresésben, szóval magyarnak kellene lennie... És nem tudod, hogy az mennyit foglal?
2013. máj. 4. 16:52
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Első találat!

[link]


Szerintem ne használj bétát, szinte semmi különbség. használj stabil verziót ennél is van olyan hogy az ember azt hiszi beta mert nem sikerült, de szerencsére ilyenkor "hamar" találnak megoldást és kiadják!

2013. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Gépígény

[link]


Azt meg hogy mennyit foglal az függ a profilmappától, telepített kiegészítőktől bővítményektől a disk Cache méretétől...

2013. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!