Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet beköttetésével...

Internet beköttetésével kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Nő vagyok és tanácstalan! :-) (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak, meg hogy mit hogyan kell.


Kaptam egy laptopot és szeretnék otthonra kábeles internetet.

15-25Megásra gondoltam.

De olyan sok érdekes dologba akadtam, hogy én már nem értek semmit.

Mi az az adsl? És a meztelen Adsl?

Az egyik (!) szolgáltató írta hogy ha nem rendelkezek modemmel akkor külön vennem kell (7000+futárdíj). Wtf?

Volt régen vezetékes telefonom, de ki kapcsoltattam mert felesleges volt. Viszont a vezeték meg a doboz még itt van.


Valaki írjon valami használható okosságot, mert én már elvesztem a szolgáltatók hálójában! PLS!!


2013. máj. 9. 10:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Igen közben rájöttem... ;-)


Viszont ezekre a btel-es árakra rájön még 1600ft/hó a csupasz adsl miatt. :-(

Az úgy, meg már drága. :-(

2013. máj. 9. 12:46
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor felejtős, vagy meg kell nézni, hátha telefonnal olcsóbb. Behúzzák a telefont, de nem használod sose (készüléket se kell bedugni)
2013. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Telefon vezeték van a házban. Csak telefonvonal nincs.
2013. máj. 9. 13:21
 14/18 A kérdező kommentje:

Mikor kiköttettük a telefont csak a vonalat kapcsolták ki.


Ez elég vonal nélkül is a sima adsl-hez?

2013. máj. 9. 13:23
 15/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, kiment a fejemből hogy van már bent kábel.

Arra sajnos nem tudok teljes biztonsággal válaszolni hogy elég-e, de ha tényleg úgy működik a csupasz ADSL ahogy kell, akkor elégnek kell lennie. Az még egy kérdés hogy a BTel saját vezetéket használ-e de abból kiindulva hogy az oldalukon külön kiemelik hogy THome, Invitel és UPC területeken szolgáltatnak, szerintem fel tudják majd használni a meglevő vezetéket.

2013. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem késöbb felhívom őket és megkérdezem. Az a tuti! Tök jó lenne ha elég lenne az is. Én azt hittem rendes, élő telefonvonal kell hozzá!
2013. máj. 9. 13:33
 17/18 anonim ***** válasza:
Legjobb lesz ha felhívod őket.
2013. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm neked hogy segítettél!! Pusz!
2013. máj. 9. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!