Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy rar fájlt akarok letölteni...

Egy rar fájlt akarok letölteni a FileSPEEDY. Net-ről, de "survey"-ok akadályoznak benne, mit tegyek?

Figyelt kérdés
"survey"-oknak nem adom ki a telefonszámom, ezért nem is tudok továbblépni. Próbáltam erre bypasser programokat letölteni hozzá, de ez is ugyan oda van feltöltve, ergó ahhoz sem férek hozzá. Valami ötlet? Nagyon kéne!

2013. máj. 9. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tegyél le róla. Keresd máshol, mert ez itt csak lehúzás és csalás!!
2013. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos működik, de ha megadnám a telefonszámom (eszembe sincs!) akkor következő lépés, hogy küldjek egy SMS-t a nemtudom milyen számukra (tudom, fake telefonszámmal már próbáltam). Aztán gondolom kapok vissza egy kódot amivel már le tudom tölteni. De nem tudom, hogy minek használnak ilyen baromságokat. A bitf.ly pont erre való, csak 5 másodpercet várok, ő pedig megkapja a pénzét. Úgy fel tudnak az ilyenek húzni
2013. máj. 9. 19:43
 3/11 csacsi2 ***** válasza:

Fehersrac jól írta, lehúzás! Semmi garancia.

csak, hogy tudd mennyire is biztonságos az oldal:

[link]

-Szavahihetőség

-Eladó megbízhatóság

-Magánélet

-Gyermekbiztonság


(mind nagyon gyenge)

2013. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, utálom is ezeket az oldalakat, kerülöm ha lehet. Csakhogy az a feltöltött fájl biztonságos, és nagyon kéne nekem, de azért annyira nem, hogy ezreket dobjak ki rá.
2013. máj. 9. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy működik???
2013. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A honlap, ahonnan átirányítottak oda, ott jó véleménnyel voltak róla.
2013. máj. 10. 13:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja??? Pár fake véleményt én is tudok írni bárhová! És te ezeket elhiszed. Ezek azért kerülnek oda, hogy a sok balek letöltse. Gondolkozz!!!
2013. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 csacsi2 ***** válasza:
Ja! ezeket az oldalakat rühellem, de már könnyen kiszűröm. Elég csak a kommentelők nick-neveit megnézni, nem túl találóak, ill. a kommentek tartalma is elég házalós stílus akiket szintén szívből gyűlölök :D
2013. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A "pár" alatt pár százat értettem. Amugy azóta megoldottam, sikerült átvernem a rendszerét. Én is utálom ezeket a weboldalakat, lehúzás az egész és semmi garancia nincs, hogy utána meg is kapom amit akarok.
2013. máj. 16. 21:52
 10/11 anonim válasza:

És hogyan oldottad meg? Nagyon kéne a válaszod!

Előre is köszönöm!

2013. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!