Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem látom...

Mit tegyek, ha nem látom értelmét az életemnek? Nem depizni akarok, szeretnék változtatni, de egyes dolgok akadályoznak.

Figyelt kérdés
Olyan vagyok, hogy egyszerre sok dolog érdekel. Ha 9 életem lenne, mint a macskának, akkor 9 féle dologgal foglalkoznék. De csak egy van, és nem tudok dönteni, milyen irányba menjek tovább, és így pedig azt érem el, hogy egy helyben toporzékolok. Egy jóbarátom, akiről úgy érzem talán ő ért meg a legjobban, azt mondta, hogy foglakozzak mindennel egy kicsit, nem kell lemondani egyik érdeklődési körömről sem. De az is igaz, hogy így nem lesz egy életcélom, foglalkozásom, hanem sok kicsi. És ez szerintem nem jó, mert így semmi sincs, amiben valóban jó lennék, amit életem végéig tökéletesíthetnék. Jelenleg ott tartok, hogy a mostani munkahelyem hamarosan megszűnik, és nekem tovább kéne lépnem, de nem tudom hova? Sajnos ilyen a jellemem, és gyerekkoromban is csak úgy kóstolgattam a dolgokat, semminél sem ragadtam le.
2012. aug. 3. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha a macskának 9élete van,én vagyok Ozzy Osborne!
2012. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én meg Jessica Alba! Na de most komoly választ kérnék ha lehet :)
2012. aug. 3. 21:03
 3/5 Zsizsik666 ***** válasza:
Válaszd ki, ami a legjobban érdekel, a többit műveld hobbi szinten. Rangsorold. Az a jó, ha sokminden érdekel, legyen egy fő valami, és kész.
2012. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másnak meg az a baj, hogy semmi sem érdekli! Hidd el szerencsés vagy. Biztos nem érdekel minden ugyanolyan mértékben, azt válaszd ami jobban érdekel, és azt is nézd meg hogy melyik fizetőképes. Engem 2-3 fő téma érdekel. Úgy döntöttem egyiket tanulom. A másikat pedig akkor őzöm ha hazaérek az iskolából, pedig azt is tanulhattam volna. Így megmarad mindegyik.
2012. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nn-- válasza:

minek akarsz "jó/tükéletesített lenni", nem elég hogy élvezed a semmittevést?/-el kombinált mind a kilencet egy kicsit


egy helyben... ki mondta hogy ilyen mozgáskényszered legyen? :D nincs semmi baj a jellemeddel, a barátodnak meg igaza van, de ha épp mindenképpen mznkáról (is) van szó, azt meg szard le, csinálj egyet ahogy jön a többivel meg foglalkozz máskor!

2012. nov. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!