Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A honfoglaló fizetős lett?

A honfoglaló fizetős lett?

Figyelt kérdés
Régen játszottam vele, gondoltam megnézem milyen lett az új. Játszottam egy párat, és utána nem tudtam mert mindig azt írja, hogy vegyek aranytallért SMS-el vagy bankkártyával. Ha nem veszek akkor másfél óránként egyet játszhatok?:D

2013. máj. 10. 15:55
 1/5 anonim válasza:
nem fizetős hanem ingyenes énis játszottam már rajta
2013. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha rámegyek a játékindításra mindig ezt hozza be

[link]

Kivéve ha lejárt a másfél óra

2013. máj. 10. 16:03
 3/5 anonim válasza:
Szia! Klasszikus értelemben nem, de valóban csak másfél óránként tölt vissza 1 játékot. Bónusz kaladot meg aranytallért ritkán lehet találni a kicsesládákban (versenyben, meg a kincskeresésnél). Amúgy tallérért lehet venni. De szerintem csinálj egy másik nicket, és használd őket felváltva :)
2013. máj. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fizetős, de nagyon kötelez arra, hogy fizess... Mint ugye ez a játékszámos (kalandos) dolog... Meg még egy jó pár funkció. :(
2013. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Igen csak az a szomorú korábban ingyenesen korlátlanul játszható volt.
2014. dec. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!