Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet tenni a kéretlen...

Mit lehet tenni a kéretlen reklámokkal amiket netezés közben feldob magától az internetező szoftver?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Internetező szoftver? Tetszik a megfogalmazás ;o) Azt amúgy böngészőnek mondják. Abból a Firefox 3 széria a legjobban védhető.

Jómagam az FF3-hoz kettő kiegészítőt használok:

Adblock Plus - ami a sok szar reklámot tiltja le,

FlashBlock - ami megakadályozza a flash alapú tartalmak elindulását.

Ezzel a kettővel gyorsabb és biztonságosabb a böngészés.


Elérhetőségek:

AdBlock


[link]


AdBock lista


[link]


Flashblock


[link]

2009. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Igazad van böngészőnek mondják de az túl egyszerű megfogalmazás:D:P!Remélhetőleg a Firefox most már nem fog megnyitni semmilyen reklámot.Viszont mit tehetek ha az Internet Explorer továbbra kéretlen honlapokat hoz elő?(pedig nem is ez az alapértelmezett böngésző)
2009. szept. 30. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy elinduljon az explorer. Én mondjuk a tűzfalban is letiltottam, így ha egy idióta program a firefox helyett mégis az explorert indítja, akkor el se jut a netig. De ha explorert szándékosan használsz egyes oldalakhoz, akkor nincs mese, ki kell engedni a netre, és nem tudom, hogyan lehet védeni a reklámoktól.
2009. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tedd alapértelmezetté a Mozilla Firefox-ot. Rendszergazdai oldal/Programok telepitése, törlése. Egyéb, Windows, Nem Windows. Ez az utolsó kell neked, a pipát tedd be a Mozilla Firefox-hoz és vedd ki az IE-től. Amit itt beállítasz, azt inditja automatikusan.
2009. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Internet Explorer az összes netes szemetet begyűjti. Ha kénytelen vagyok használni, utána Lemezkarbantartást szoktam tartani, azzal le lehet törölni ezeket. (Startmenű/Minden program/Kellékek/Rendszereszközök/Lemezkarbantartó.
2009. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Sikerült megoldani a problémát most már az Internet Explorer nem dob fel semmilyen reklámot,át álltam a Mozillára ez tényleg jobban védhető.

2009. okt. 4. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!