Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T homes modem? Eddig is...

T homes modem? Eddig is thomes szolgáltatásnál voltam, de 5 mbites net volt. Most is ugyanott vagyok, de 10mbites net lett kötve. Eddig adsl modem volt, de most vmi fehér színű zte zxv10h10il es lett.

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá, annyit tudok hogy hova mit kell dugdosni és ennyi.Úgy voltam vele kihívom a thomes szerelőket.De most meg a fehér színű zte van bekötve és működik.De hogy lehet ez?Eddig ugye egy hálózati hely kellett az adsl nethez, azon keresztül csatlakoztam.Most a fehérel is tudok ugyanazon csatlakozni-Tehát nem kellene új hálózati hely?

A másik, csináltam egy sebesség tesztet, a letöltés 7.55 mbps, a feltöltés 0.47. Na most ez egyik se jó se a 10 mmbiteshez, se az 5 mbiteshez, ez hogy lehet?


2013. máj. 11. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

igazából ,nem is lehet érteni ,hogy mi a kérdés,

de 7,55-ös net az teljesen rendben van egy 10 megásnál,

ugyanis a 10 azt jelenti,hogy max 10-el tud jönni,de ez inkább kevesebb a gyakorlatban,a 755 az jó

2013. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pinkpancser ***** válasza:

Eddig modemed volt, ami csak csatlakozni tudott, ha megvoltak a beállítások. Ez a ZTE cucc pedig router, amibe el vannak mentve a beállítások, magától kapcsolódik és adja ki a netet.

10 megabiten pedig tényleg jó a 7,55, ugyanis a 10 megás netnél a garantált tempó letöltésnél 0,5, feltöltésnél 0,2 Mbit. Ha ezt tudja, akkor részükről a szolgáltatás megfelelő.

2013. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet ezen érteni?

Ez az, ez nem magától csatlakozik.Ha megnyitom elsőnek a böngészőt akkor nem jeleniti meg.Csatlakoznom kell rá.

2013. máj. 11. 17:08
 4/5 pinkpancser ***** válasza:
Akkor viszont elő kell venni az adatokat, deírni a routerbe és már menni is fog (pppoe kell neked, kell név és jelszó)
2013. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, inkább kihívom a szerelőket...

Ezen a routeres modemes akármin van vagy 11 dolog aminek ledel világítani kellene.A LANal nem foglalkozok, az egyik világít azt tudom az a géphez megy.De az internet és a phone sem világít...Pedig azt írja utmutató, ha az internet nem világít akkor nincs internet kapcsolat.De mégis netezek, hogy lehet?:D

2013. máj. 11. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!