Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új internetet akarok be...

Új internetet akarok be köttetni egy adott szolgáltatónál akkor? Többi lent

Figyelt kérdés

Invitel szolgáltatónál vagyok és van 4 megás régi netem és elérhető a 25mb/s net olcsóbban több csatornás tv-vel és ha ugyan úgy invitel nél szeretném a jobb netet akkor lehet olyat hogy: Nem rég lett meg újítva a szerződés az invitelnél de ugyan úgy az invitel nél szeretnék nagyobb internet + tv csomagot akkor azt meg lehet oldani ?

2: Faterom régen meg oldotta hogy a kis házban is legyen tv mikor be kötötték (padláson valamit), és ha új internetet köttetnék be (meg ugye a tv-t) akkor a netes faszi fel jönne a padlásra át köttni vagy a házon lévő kis dobozal csinálna valamit ? Választ előre is thx.



2013. máj. 11. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Válthatsz csomagot hűségidő alatt is bár azt hiszem hogy ha árban kisebb csomagra váltasz ki kell fizetni egy 5000 Ft-os váltási díjat.


Most azt nem tudom hogy átkötné-e a tévét. Attól függ milyen technológián jön a net. Ha koax hálózaton akkor esélyes hogy átköti majd a padláson a koax elosztót ha pedig ADSL/VDSL-en vagy optikán akkor nem fog a kábeltévéhez nyúlni bár szerintem ha optikán vagy xDSL-en jön az Inviteles net akkor elég esélytelen hogy szintén az Invitelnél koax hálózaton jöjjön a tévé ugyanis xDSL-en meg optikán IPTV-t adnak.

2013. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tv meg a net is koax ról jön.
2013. máj. 11. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor esélyes hogy felmegy a padlásra és átköti de ezen felesleges problémázni. Vesztek pár száz forintért még egy elosztót és megvan oldva minden.
2013. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!