Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet pénz keresni egy...

Hogyan lehet pénz keresni egy bloggal?

Figyelt kérdés
Én magam nem szeretnék, még konkrétan blogot se indítani, csak érdekelne milyen úton módon történik ez.

2013. máj. 11. 22:08
 1/9 Tommy50 válasza:

Érdekes témák = Sok látogató = Kiadható reklámfelület.


Vannak erre szakosodott cégek is, legismertebb talán a google adsense.

www.google.com/adsense


Bár ezt nem minden tárhely szolgáltató engedélyezi.

2013. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közvetve is kereshetsz, tehát írsz valamiről és segít állást találni vagy híresség leszel, esetleg felfigyel rá valaki és kiadatná könyvben, stb.
2013. máj. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Más termékének eladása útján, jutalékos rendszerben.
2013. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló.


Komolyan ma már ennyi kell a híressé váláshoz???

Írsz egy blogbejegyzést, és híres vagy???

Nagyon régimódi lehetek, ha Én még úgy gondolom, hogy a híressé válásért meg kell küzdeni :/

2013. máj. 12. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Ó, egy bejegyzéstől nehezen leszel híres (persze úgy is lehetsz), sok bejegyzés kell ahhoz.

Magyarországon annyira nem jellemző (még?) ez, de elég ránézni a Goldenblog nyerteseire. Én például hallottam már olyan rendezvény reklámját, ahol külön felsorolták hogy milyen gasztrobloggerek lesznek a fellépő előadók. Vagy ott a 'paint mámor' nevű blog, a csajszinak eléggé felvitte az Isten a dolgát mióta elkezdte oda kirakni a munkásságát. Olyan könyvekből meg egy halom van amik blogok alapján születtek meg.

2013. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előzőhöz még egy fontos kiegészítés: a blogolás csupán egy közeg. Semmi különbség nincs a mai bloggerek és a klasszikus írók/költők közt. Régen egyszerűen csak a könyv és az újság volt a közeg.
2013. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért az újságíráshoz, hogy elismert legyél a szakmán belül kell egy kis képzettség média szakon. Blogot meg bárki indíthat, még Pista bá is a nyolc általánosával,szóval a legutóbbi írásoddal nem értek egyet :/
2013. máj. 12. 19:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Direkt azért írtam a kiegészítésemet, mert reménykedtem benne, hogy ezt a választ fogod adni :)

Csak annyit fűznék hozzá, hogy én hírességről és nem elismertségről beszéltem, ezért ez utóbbival nem foglalkoznék. Rövidre fogva a szót, szerintem nem attól lesz híres valaki mert kiadja a műveit, hanem mert elolvassák. (Az hogy valaki attól híres lesz mert vakarja a hátsóját a tv-ben, más meg attól se hogy egész életében bele gebed a munkába megint egy másik kérdés.)

2013. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így már világos. Értem :)
2013. máj. 12. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!