Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne interneten...

Hogyan lehetne interneten pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Nekem eddig még csak pénzt költeni sikerült... Nem túl sokra gondoltam, havi 20-30 ezer forint bevétel már elég lenne nekem, persze ha több az se baj. Mit kell ezért tenni, hol lehet elkezdeni? Ha létezik olyan hogy távmunka, arra is vállalkoznék.

2013. jan. 6. 01:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha simán, lazán a fotelban ülve 20-30 ezret lehetne keresni havonta, mindenki ezzel foglalkozna.
2013. jan. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

1. lépés: ikszeld ki az ablakot.

2. lépés: menj el dolgozni!

2013. jan. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de fizetéskiegészítésnek gondoltam.

eddig a legjobb eredményem 3 hónap alatt 10.000 Ft

ez elég kevés, ezért gondoltam hogy felteszem ezt a kérdést

2013. jan. 6. 04:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fizetéskiegészítés. Kiegészítés. Ezen a szón van a lényeg. Van normális munkád ami egy kis mellékessel kiegészítesz. 3 hónap alatt 10.000 Ft az pont ez a kategória, főleg úgy, hogy otthon ülve csinálod.


[link]

Én ezt ismerem, mint hazai távmunkával foglalkozó oldal. Ilyen relatíve egyszerű feladatok vannak, mint például telefonszámok összegyűjtése, rendszerezése és akkor kapsz ilyen 5-10Ft-ot számonként. Így 100 szám után lenne 500 forintod.


Vagy tanulj ki egy otthonról is végezhető szakmát. Például weboldalak készítése otthonról is megoldható és akár 100 ezer forintokat és kaphatsz érte. Na persze azért, hogy meg is kapd a pénzed és még esetleg ajánljanak is másoknak jó munkát kell végezned. És ez lehet nem fog beleférni napi 8 órába.


Ha pénzt akarsz keresni akkor normális munkát kell végezned. Az ilyen mellékes munkák arra jók, hogy lesz 10-20 ezer forintod amit elszórhatsz, félretehetsz.

2013. jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4: hozzátéve, hogy az ilyen "potyapénzeket" amennyi idő alatt megkeresi, az alatt bármi más alkalmi munkával legalább duplaannyit keresne meg.


Egyébiránt igaz, lehet interneten pénzt keresni. Ha olyan a munkád, amit neten kell végezni.

2013. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, lehet interneten pénzt keresni (nekem is megy), méghozzá munkával. Akad rengeteg olyan dolog (programozás, webdesign, fordítás, adatrögzítés, stb) amit kényelmesen lehet otthonról végezni és normális pénzt is kaphatsz érte.


Olyan viszont NINCS, hogy munka nélkül csak várod a pénzt. Bármi, ami ilyet ígér, mind kamu.


Ha érdekel, ismerek jó szabadúszó távmunka rendszert, privátban megadom a linket.

2013. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudok egy tutit,csak nekem be kell fizetni 50ezret és havonta akár 100ezret is kereshetsz és nem kell csinálni semmit se!



Na jó ilyen nincs csak ha átverlek akkor én keresek rajtad meg a sok hülyén aki ilyesmibe belemén!

2013. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nyiss webshopot! ;)
2013. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A privátos illetőnek üzenném, én ezt az infót szívesen elfogadnám, és megköszönném privátban :)
2015. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tipikus magyar mentalitás. Nekik nem akkor másnak se legyen jó. Lehet keresni pénzt igaz tényleg nem leszel gazdag de ettől független csinálni lehet és az is csak valami!
2018. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!