Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet youtube által...

Hogyan lehet youtube által törölt videót "tetszik", kedvencek, ill. megnézendő videók közül törölni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

1. rákattintasz fent a neved melletti nyilra

2. lenyílik egy szürke sáv, itt rákattintasz a megfelelő listára (tetszik, kedvencek, megnézendő, stb) - NE az összes lejátszása linkre, hanem a lista nevére kattints

3. bejön a lista, pipáld ki amit törölni akarsz

4. kattints az eltávolításra

2013. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha ilyen egyszerű lenne, fel sem tettem volna a kérdést. Kitöröltem ugyebár az összeset, de azokat, amiket a YT letörölt szerzői jog megsértése, stb miatt, nem jeleníti meg, így törölni sem lehet. Azért lenne ez fontos mert elég sok lejátszási listám van, és ha lehozom a sávot, megjelennek a listák, amiből kapásból 3 helyet elfoglalnak a fent említettek. Ha abba kötne bele valaki hogy 3 nem oszt nem szoroz, de igen, mert a sorrendjüket ugyebár be lehet állítani, így a leggyakrabban használt 5-6 kint lehetne. Nálam újabban nem lehet jobbra-balra mozgatni ezt a sávot, így minden egyes alkalommal be kell lépnem a saját profilomba, bal oldalt rámenni a lejátszási listákra, és ott kiválasztani, ahelyett, hogy egy kattintással kiválasztanám a sávból.

Itt felmerül egy újabb kérdés, hogy miért nem lehet a sávot mozgatni?

2013. máj. 13. 17:19
 3/3 TRXman007 válasza:

A problémáddal nem vagy egyedül sajnos... én is ezzel küzdök, pont ezzel mint te... létrehoztam egy külön lejátszási listát aztán annyi. Sajnos nem lehet (még) a törölt videót "ki"kedvencelni.

ÜDV

2013. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!